
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| nr EAN | 4025258650834 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426621524 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4260426621999 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| maks. długość [mm] | 636 |
| nr EAN | 4260426624372 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4260426624716 |

| nr EAN | 4260426620213 |

| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 54,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 67,0 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4027816025573 |

| Grubość [mm] | 90,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4027816069850 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| nr EAN | 4909500006931 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4909500456040 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Numer seryjny | 4000260 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159091329 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Numer seryjny | 4010230 |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5901159205702 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Numer seryjny | 4080022 |
| nr EAN | 5901159112444 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 5900427346611 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SF30/20X170A |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 5907558501926 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| nr EAN | 5907558501896 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 221,5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4132760000061 |

| Grubość [mm] | 90,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 5135200000101 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Wysokość [mm] | 221,5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4040074216903 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0000/S |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0000 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 412 0016/S |
| nr EAN | 4040074299579 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 100 740 0017 |
| nr EAN | 4040074299555 |

| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,2 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 224 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 60 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| nr EAN | 4031185171373 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 295 |
| Średnica korbowodu [mm] | 11 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 40 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-732516 |
| nr EAN | 4031185013796 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 295 |
| Średnica korbowodu [mm] | 11 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 40 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-732516 |
| nr EAN | 4031185072144 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Wysokość [mm] | 90 |
| nr EAN | 4031185065306 |

| Parametr | SF30/20X170A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872100828 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SXOV26X212A |
| nr EAN | 4013872033904 |

| ciśnienie oleju |
| dwururka |
| dolne oko |
| górny trzon |
| Amortyzator teleskopowy |

| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 54,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 67,0 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688025579 |

| Grubość [mm] | 90,0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 4044688069856 |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |

| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |

| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 90 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Ford FOCUS III Turnier 1.6 Ti.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford FOCUS III Turnier 1.6 Ti produkowanego od 2010.07
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Ford FOCUS III Turnier? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Ford FOCUS III Turnier w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 105 KM
.
Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025