
| Parametr | SFE36/25X128A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| parzyste numery artykułów | 310 481 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872465705 |

| Parametr | SFE36/25X128A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| parzyste numery artykułów | 310 480 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872465729 |

| Parametr | SFE36/25X114A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 310 496 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872465743 |

| Parametr | SFE36/25X114A |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj korpusu | Obudowa aluminiowa |
| Wersja wzmocniona | |
| parzyste numery artykułów | 310 495 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872465767 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI produkowanego od 1997.04 do roku 2000.10
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1997.04 do roku 2000.10, i mocy silnika 110 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025