| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G02 |
| dla numeru PR | L55 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK163 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| dla numeru PR | G02 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK194 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK163 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,000 |
| Średnica obudowy [mm] | 50 |
| maks. długość [mm] | 537 |
| min. długość [mm] | 392 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 15,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096758492 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7600 |
| nr EAN | 4031185070812 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 218 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 50 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7131 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7132 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735264 |
| nr EAN | 4031185073547 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| --------------- | |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 30 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54,5 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 50 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7131 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7132 |
| nr EAN | 4031185079044 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| dla numeru PR | 1JB |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wysokość [mm] | 178 |
| nr EAN | 4031185356046 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| dla numeru PR | 1JA |
| dla numeru PR | 1JC |
| dla numeru PR | 1JK |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Wysokość [mm] | 176 |
| nr EAN | 4031185370691 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| Masa [g] | 58 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 8033989138664 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Masa [g] | 67 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| nr EAN | 8033989139067 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 1K0513425D |
| Wysokość [mm] | 178 |
| Masa [g] | 45 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica 1 [mm] | 36 |
| Średnica 2 [mm] | 53 |
| nr EAN | 8033989195148 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Wersja wzmocniona | |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Wersja wzmocniona | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X219A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872500864 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30/13X212A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872473106 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Sprawdź numer OE | |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872959617 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| System tłumienia drgań zawieszenia: | dwururka |
| otwór Ø [mm]: | 32 |
| maks. długość [mm]: | 553 |
| Ciężar [kg]: | 4,000 |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| min. długość [mm]: | 391 |
| Długość opakowania [cm]: | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm]: | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm]: | 16,2 |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna płyta |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów bez elektronicznej kontroli amort. uderzeń |
| dla numeru PR | 1JB |
| Długość [mm] | 178 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 36,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 53,0 |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Kształt | okrągły |
| nr EAN | 4044688386571 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 181 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,045 |
| Kształt | owalny |
| nr EAN | 4044688392480 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z elektroniczną kontrolą amort. uderzeń |
| dla numeru PR | UB9 |
| dla numeru PR | 1JN |
| Szerokość [mm] | 59,0 |
| Grubość [mm] | 180,0 |
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688221421 |
Status produktu: dostępny tylko wg listy
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji do | 27.04.2009 |
| dla numeru PR | 1JB |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Materiał | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| Data produkcji od | 27.04.2009 |
| dla numeru PR | 1JB |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |
Status produktu: Normalny
| kod | CBZA |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z elektroniczną kontrolą amort. uderzeń |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 76 (z 76 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF VI (5K1) 1.2 TSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen GOLF VI (5K1) 1.2 TSI
produkowanego od 2010.05 do roku 2012.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 86 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen GOLF VI (5K1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen GOLF VI (5K1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2010.05 do roku 2012.11, i mocy silnika 86 KM
.