| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 3,000 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 559 |
| min. długość [mm] | 457 |
| Długość opakowania [cm] | 62 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 13,8 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096490538 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 0,850 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 607 |
| min. długość [mm] | 426 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096544682 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199901 |
| Rok prod. do | 200006 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Podwozie | dla pojazdów bez obniżonego zawieszenia |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | MK190 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | PK088 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 3,100 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 597 |
| min. długość [mm] | 458 |
| Długość opakowania [cm] | 61,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 14 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096541759 |
Status produktu: Artykuł wychodzący
zastąpiony przez 26654
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Ciężar [kg] | 3,100 |
| otwór Ø [mm] | 35 |
| maks. długość [mm] | 597 |
| min. długość [mm] | 458 |
| Długość opakowania [cm] | 61,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 14 |
| Wysokość opakowania [cm] | 14 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 5412096542664 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 0,850 |
| maks. długość [mm] | 607 |
| min. długość [mm] | 426 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096759017 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8D-1-030000 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735101 |
| nr EAN | 4031185014687 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8D-1-030000 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12,3 |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 253,5 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 50 |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| nr EAN | 4031185014694 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M10x1 |
| Długość korbowodu [mm] | 300,5 |
| Średnica korbowodu [mm] | 11 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 40 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735127 |
| nr EAN | 4031185013765 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8D-1-030000 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem wzmocnionym |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Długość korbowodu [mm] | 155 |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 51 |
| nr EAN | 4031185171038 |
Status produktu: Normalny
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 157,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny talerzowej |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 45 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6003 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-5994 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-6001 |
| nr EAN | 4031185281423 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8D-1-030001 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wymiar gwintu | M12x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 153 |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Średnica korbowodu [mm] | 15 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54 |
| nr EAN | 4031185281430 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X178A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872373741 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X196A |
| nr EAN | 4013872149964 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X196A |
| nr EAN | 4013872150007 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem sportowym |
| Sprawdź numer OE | |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEXOV32/15X83A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872358526 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Podwozie | dla pojazdów z wyposażeniem na trudne warunki drogowe |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEXOV32/15X82A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| nr EAN | 4013872892464 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne widełki |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ciężar [kg] | 2,89 |
| nr EAN | 4046001473524 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 67 (z 67 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii system poziomowania do Audi A4 B5 (8D2) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B5 (8D2) 1.9 TDI
produkowanego od 1995.12 do roku 2000.11
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii system poziomowania do Audi A4 B5 (8D2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na system poziomowania do Audi A4 B5 (8D2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1995.12 do roku 2000.11, i mocy silnika 75 KM
.