
| Długość [mm] | 100 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,179 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 67 |
| dla numeru OE | 1K0 498 201 A SK |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816383499 |

| Długość [mm] | 116 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,081 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 93 |
| nr EAN | 4027816443766 |

| Długość [mm] | 116 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 93 |
| dla numeru OE | 5M0 498 203 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816443773 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 27 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 110,00 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Rodzaj przegubu | Przegub tarczowy |
| otwór Ø [mm] | 8,60 |
| Ilość otworów | 6 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 86,00 |
| Tylko w połączeniu z | N90587602 |
| dla numeru OE | 1K0498201 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064142522 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| Wysokość [mm] | 120,00 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Wersja śruby/nakrętki | Śruba rozporowa |
| Tylko w połączeniu z | 4A0 407 643 A |
| Wymiar gwintu | M16x1,5x77 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064143772 |

| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 19 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064341789 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| Wysokość [mm] | 120,00 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064369097 |

| Wymiar gwintu | M16 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 87 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| Materiał | Guma |
| Wysokość [mm] | 117 |
| nr EAN | 8032747087145 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 27 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 110,00 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pokrywą |
| Rodzaj przegubu | Przegub tarczowy |
| otwór Ø [mm] | 8,60 |
| Ilość otworów | 6 |
| Ø rozmieszczenia otworów [mm] | 86,00 |
| Tylko w połączeniu z | N90587602 |
| dla numeru OE | 1K0498201 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064032687 |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| Wysokość [mm] | 120,00 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Wersja śruby/nakrętki | Śruba rozporowa |
| Tylko w połączeniu z | 4A0 407 643 A |
| Wymiar gwintu | M16x1,5x77 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064036906 |

| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Średnica wewnętrzna 1 od [mm] | 19 |
| Średnica wewnętrzna 1 do [mm] | 21 |
| Średnica wewnętrzna 2 od [mm] | 69 |
| Średnica wewnętrzna 2 do [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Materiał osłony | Polychloropren (Neopren) |
| Wersja | FlexBoot |
| Nowa część |

| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 86 |
| Wysokość [mm] | 120,00 |
| Materiał osłony | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Nowa część | |
| nr EAN | 4019064369103 |

| Długość [mm] | 100 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,179 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 29 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 67 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688654465 |

| Długość [mm] | 116 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 93 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688659361 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii osłona przegubu do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) produkowanego od 2001.06 do roku 2009.07
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 65 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii osłona przegubu do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na osłona przegubu do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2001.06 do roku 2009.07, i mocy silnika 65 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026