
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| dla numeru OE | 01M 325 429 |
| nr EAN | 4027816142560 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 308 |
| Szerokość [mm] | 212,0 |
| Wysokość [mm] | 48 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
| Ciężar [kg] | 0,291 |
| dla numeru OE | 1 102 785 |
| nr EAN | 4027816111252 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 110,0 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Ciężar [kg] | 0,248 |
| nr EAN | 4027816094098 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 110,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,155 |
| nr EAN | 4027816175544 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 118 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 89,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,460 |
| dla numeru OE | 028 115 561 B |
| nr EAN | 4027816225300 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 4027816072157 |

| Długość [mm] | 1195 |
| jednostronny/dwustronny | dwustronny |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,30 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4027816344599 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816461616 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5904608010247 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 536 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5904608110244 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 210 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| nr EAN | 5904608001597 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61 |
| nr EAN | 5904608035257 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1043 |
| nr EAN | 5414465359477 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1148 |
| nr EAN | 5414465355370 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 923 |
| nr EAN | 5414465355158 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 1053 |
| nr EAN | 5414465352805 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 11,5 |
| Długość [mm] | 730 |
| nr EAN | 5412571009712 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | Polychloropren (Neopren) |
| Kolor | czarny |
| Szerokość [mm] | 11,5 |
| Długość [mm] | 790 |
| nr EAN | 5412571009750 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Długość [cal] | 28 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300809398 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| nr EAN | 4030776040333 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 536 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 4030776006032 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 4030776006018 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 85 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 120 |
| nr EAN | 4030776033427 |

| Długość 1 [mm] | 1043 |
| Ilość żeber | 6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sprawdzić i razie potrzeby wymienić wolnobieg generatora |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Postępować zgodnie z instrukcją montażu | |
| nr EAN | 4005108963383 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1043 |
| nr EAN | 4005108583987 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1053 |
| nr EAN | 4005108893208 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1148 |
| nr EAN | 4005108584021 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 923 |
| nr EAN | 4005108989963 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1153 |
| nr EAN | 4014870339302 |

| Długość [mm] | 400 |
| Techniczny numer informacyjny | Flat |
| nr EAN | 8033001448818 |

| Wysokość [mm] | 119 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4''-16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Rodzaj zaworu | Zawór ograniczający ciśnienie |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 5908242652726 |

| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Kształt | kanciasty |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 210 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| nr EAN | 5908242653761 |

| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 535 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5908242657189 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 536 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 5908242657783 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 600 |
| nr EAN | 5908242678160 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 536 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| nr EAN | 5902473047313 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 86,5 |
| Wysokość [mm] | 118 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 3 |
| nr EAN | 4009026076330 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Długość całkowita [mm] | 314,0 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| nr EAN | 4009026076132 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 536 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4009026504475 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 537 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 4009026932285 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 34,1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Długość całkowita [mm] | 195,5 |
| Szerokość [mm] | 158 |
| Ilość otworów | 5 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 01M |
| nr EAN | 4009026968406 |

| Wysokość [mm] | 119 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4 -16 UNF |
| Numer seryjny | 1700038 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159076876 |

| Długość [mm] | 311,5 |
| Szerokość [mm] | 210,5 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Numer seryjny | 1712230 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159077545 |

| Długość [mm] | 535,5 |
| Szerokość [mm] | 109,5 |
| Wysokość [mm] | 25,5 |
| Numer seryjny | 1732000 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159083317 |

| Numer seryjny | K1732001 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |

| Numer skrzyni biegów | MT75 5/1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | MAN M 3289 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 81 22 9 407 758 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AG3 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 204-A |
| Zalecenie producenta oleju | MB 345.0 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel 1940 766 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 002 000 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 004 000 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02K |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Wysokość [mm] | 25 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Długość [mm] | 535 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8001063329147 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 536 |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 30 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Ford TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford TRANSIT Autobus (E_ _) 2.5 DI (EBS, EDS, EDL, ESS, EUS) produkowanego od 1991.08 do roku 1994.07
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 70 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Ford TRANSIT Autobus (E_ _)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Ford TRANSIT Autobus (E_ _) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 1991.08 do roku 1994.07, i mocy silnika 70 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025