
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292688 |

| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300340730 |

| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 26 |
| Gwint zewn. [mm] | 12 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Wymiar gwintu | M12 x 1.25 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 4082300461312 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633764 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633771 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633795 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633801 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750171 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750188 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750201 |

| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750218 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 232 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 4030776042665 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 233 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4030776033908 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 4030776033441 |

| Długość 1 [mm] | 1148 |
| Ilość żeber | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sprawdzić i razie potrzeby wymienić wolnobieg generatora |
| Postępować zgodnie z instrukcją montażu | |
| nr EAN | 4005108893697 |

| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 673 |
| nr EAN | 4014870115975 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 1148 |
| nr EAN | 4005108893246 |

| Długość [mm] | 475 |
| Techniczny numer informacyjny | Flat |
| nr EAN | 8033001448870 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 350 |
| nr EAN | 8033001799439 |

| Długość [mm] | 525 |
| nr EAN | 5908242633152 |

| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M 20X1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Rodzaj zaworu | Zawór ograniczający ciśnienie |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 5908242652375 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808390 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808420 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5908242678139 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 330 |
| nr EAN | 5908242697444 |

| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 321 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 5901779834214 |

| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Kształt | kanciasty |
| Długość [mm] | 318 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| nr EAN | 5901779868141 |

| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 5908242696003 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| nr EAN | 5908242696386 |

| Długość [mm] | 450 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845500 |

| Długość [mm] | 475 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845517 |

| Długość [mm] | 525 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845531 |

| Długość [mm] | 550 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845548 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013356 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013387 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 231 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| nr EAN | 4009026503355 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 40 |
| Długość całkowita [mm] | 321,0 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| nr EAN | 4009026306000 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,5 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 63,0 |
| Średnica 3 [mm] | 56,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| nr EAN | 4009026766286 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 233 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 22 |
| nr EAN | 4009026882481 |

| Numer seryjny | 1703610 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159077095 |

| Długość [mm] | 320 |
| Szerokość [mm] | 150,5 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| Numer seryjny | 1713390 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159222044 |

| Długość [mm] | 232 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Numer seryjny | 1733200 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 5901159222426 |

| Długość [mm] | 232 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 21 |
| Numer seryjny | 1733201 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159222433 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Numer seryjny | K53 |
| nr EAN | 5901159008587 |

| Numer seryjny | K1703396 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159236454 |

| Długość [mm] | 480 |
| Numer seryjny | K48HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707286 |
| nr EAN | 5901159242080 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1,5 |
| Średnica 1 [mm] | 69 |
| nr EAN | 8001063522395 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Jaguar F-PACE (X761) 3.0 SDV6 AWD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Jaguar F-PACE (X761) 3.0 SDV6 AWD produkowanego od 2015.09
Jeżeli twój Jaguar dysponuje silnikiem o mocy 300 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Jaguar F-PACE (X761)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Jaguar F-PACE (X761) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Jaguar z rocznika od 2015.09, i mocy silnika 300 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025