
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 290,5 |
| Szerokość [mm] | 209,0 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| Ciężar [kg] | 0,234 |
| dla numeru OE | 53034018AE |
| nr EAN | 5050063634174 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ3 |
| nr EAN | 5050063321081 |

| Długość [mm] | 2102 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 5050063102062 |

| Długość [mm] | 2285 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 5050063102208 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 152 |
| Szerokość [mm] | 74,0 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,014 |
| nr EAN | 5050063238617 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 187,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| dla numeru OE | 68059549AA |
| nr EAN | 5057746154462 |

| Długość [mm] | 184,50 |
| Szerokość [mm] | 174,70 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 68059549AA S1 |
| nr EAN | 5057746241506 |

| Długość 1 [mm] | 350 |
| nr EAN | 3165143609255 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2285 |
| nr EAN | 3165143350171 |

| Długość 1 [mm] | 380 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024438880 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2094 |
| nr EAN | 4047024997103 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79,4 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 4047025914741 |

| Ciężar [kg] | 0,23 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2280 |
| nr EAN | 4010858475338 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 4975793514880 |

| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Masa [g] | 124 |
| nr EAN | 8809002447040 |

| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514743 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 82 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ3 |
| nr EAN | 4027816271475 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,5 |
| nr EAN | 5904608005342 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2285 |
| nr EAN | 5414465356360 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292633 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 375 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292640 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633733 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 380 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750256 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 78 |
| nr EAN | 4030776006605 |

| Długość [mm] | 291 |
| Szerokość [mm] | 208 |
| Wysokość [mm] | 38 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8033001742961 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026506271 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF-1B |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 375 |
| Długość [cal] | 15 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5907558566550 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość 1 [mm] | 350 |
| nr EAN | 5901619525258 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 300 |
| Długość [cal] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,095 |
| nr EAN | 5901619543221 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 380 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659767066 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 151 |
| Szerokość [mm] | 74,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 5903364313159 |

| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 187,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| nr EAN | 5903364358518 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 290,5 |
| Szerokość [mm] | 209,0 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| Ciężar [kg] | 0,234 |
| nr EAN | 5903766365350 |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SN+ |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg ILSAC | GF-5 |
| Specyfikacja | API SN Plus Res Con |
| Specyfikacja | API SN Res. Cons. |
| Specyfikacja | API SP |
| Specyfikacja | API SP Res. Con. |
| Specyfikacja | GF-6A |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos1 gen2 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | API Energy Con. (SM) |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C962-A1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094M |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C948-B |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961724 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338805 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338034 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338652 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061805748 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 187,0 |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| nr EAN | 4054228082825 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 300 |
| Długość [cal] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 4004260001476 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 300 |
| Długość [cal] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,095 |
| nr EAN | 3276425741515 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E21) 316.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E21) 316 produkowanego od 1975.08 do roku 1980.08
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E21)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E21) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1975.08 do roku 1980.08, i mocy silnika 90 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024