| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VOITH H55.6335.39 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Numer skrzyni biegów | 4/1 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | ACE |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178737 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338089 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960048 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 119 |
| nr EAN | 3286061694847 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 335 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3286061719922 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199306 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 386 |
| Szerokość [mm] | 145 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286061807223 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199306 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 151 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 3286066501195 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 238 |
| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Kształt | Wersja A |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 7316573391722 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8C-N-007 263 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Długość [mm] | 910 |
| nr EAN | 7316573391586 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8C-N-007 264 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Długość [mm] | 882 |
| Szerokość [mm] | 14,24 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573940401 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wodna |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Masa [g] | 66 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 870 |
| nr EAN | 3413521207006 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Masa [g] | 82 |
| Szerokość 1 [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 3413521206597 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 8C-N-007 264 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Długość [mm] | 855 |
| Ciężar [kg] | 0,058 |
| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 4044688556820 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Długość [mm] | 890 |
| Ciężar [kg] | 0,061 |
| Ilość żeber | 4 |
| nr EAN | 4044688574886 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Miedź |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Kształt | Wersja A |
Status produktu: Normalny
| Typ skrzyni biegów | 01M |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,382 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001303906 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Liczba przełożeń | 4-biegowa |
| Numer skrzyni biegów | AEL/AEH/CFR/ARC |
| Numer skrzyni biegów | CBT/CFW/CBW/CEB |
| Numer skrzyni biegów | CFU/ATT/CFY/AZZ |
| Numer skrzyni biegów | CFV/AEG |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 095 |
| Ciężar [kg] | 0,113 |
| nr EAN | 4046001578540 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741171 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | 8C-P-240000 |
| Ogrzewanie/chłodzenie | dla pojazdów bez filtrów węgla aktywnego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 144 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 3276426981644 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199304 |
| Numer podwozia od | 8C-P-240000 |
| Ogrzewanie/chłodzenie | dla pojazdów z filtrem z węglem aktywowanym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 390 |
| Szerokość [mm] | 144 |
| Wysokość [mm] | 26 |
| nr EAN | 3276427155785 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755536 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755550 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | ACE |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| nr EAN | 3276425860292 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750067 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 151 do 180 (z 180 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi 80 B4 sedan (8C2) 2.0 E 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi 80 B4 sedan (8C2) 2.0 E 16V
produkowanego od 1992.08 do roku 1994.12
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi 80 B4 sedan (8C2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Audi 80 B4 sedan (8C2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1992.08 do roku 1994.12, i mocy silnika 140 KM
.