
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Kształt | kanciasty |
| Długość [mm] | 338 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 5908242654089 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026095973 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026026953 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026026960 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Wysokość 1 [mm] | 57 |
| Długość całkowita [mm] | 336,5 |
| Długość 1 [mm] | 336,5 |
| Szerokość [mm] | 136 |
| Szerokość 1 [mm] | 135,5 |
| nr EAN | 4009026033340 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 7 |
| Średnica [mm] | 110,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 102 |
| nr EAN | 4009026601525 |

| Wysokość [mm] | 123 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4 -16 UNF |
| Numer seryjny | 1700041 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159076890 |

| Długość [mm] | 334 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Numer seryjny | 1710040 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159135207 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Numer seryjny | K53 |
| nr EAN | 5901159008587 |

| Numer seryjny | K1730018 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159247108 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Wysokość [mm] | 7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 110 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 334 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 57 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Długość [mm] | 196 |
| Szerokość [mm] | 158 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| nr EAN | 5907558504750 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 334 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 5907558503975 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566611 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 119,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Średnica 1 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5903364313371 |

| Średnica [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 120,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| nr EAN | 4040074331965 |

| Szerokość [mm] | 134 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość [mm] | 334 |
| nr EAN | 4040074015339 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | PCA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | PSA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178737 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| nr EAN | 3286061828716 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 335 |
| Szerokość [mm] | 133 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3286061719922 |

| Długość [mm] | 865 |
| nr EAN | 7316573391562 |

| Długość [mm] | 915 |
| nr EAN | 7316573391760 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 31,0 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| nr EAN | 4044688194220 |

| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciężar [kg] | 0,381 |
| nr EAN | 4046001266485 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741171 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 334 |
| Szerokość [mm] | 134 |
| Wysokość [mm] | 59 |
| nr EAN | 3276425851085 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| nr EAN | 3276425860292 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C8 Van (EA_, EB_) HDi (EB4HWB).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C8 Van (EA_, EB_) HDi (EB4HWB) produkowanego od 2003.11 do roku 2006.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 128 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C8 Van (EA_, EB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C8 Van (EA_, EB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2003.11 do roku 2006.07, i mocy silnika 128 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025