| Grubość [mm] | 1,95 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 19,8 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Aluminium |
| nr EAN | 4044688397331 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1000 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Grubość [mm] | 4,5 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688581396 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 19 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 3276421192731 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt | cylindryczny |
| dla numeru OE | 0GC 325 183A |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276425746121 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Cecha chemiczna | Antybakteryjny |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427010206 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 252 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427157208 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 19 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| nr EAN | 3276425778184 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| załączony adapter | A,B |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785052 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 3276425785137 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 335 |
| Długość [cal] | 13 |
| załączony adapter | R,S,T |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 3276425785632 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750043 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 3276425750098 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3276425861428 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,3 |
| nr EAN | 3276427287387 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 115 (z 115 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi 100 C4 Avant (4A5) 2.3 E quattro
produkowanego od 1991.09 do roku 1994.07
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 133 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi 100 C4 Avant (4A5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Audi 100 C4 Avant (4A5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1991.09 do roku 1994.07, i mocy silnika 133 KM
.