
| Ciężar [kg] | 0,417 |
| nr EAN | 5901619530979 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766960 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 625 |
| Długość [cal] | 25 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766977 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | A5S310Z |
| Typ skrzyni biegów | 5HP18 |
| nr EAN | 5903364309695 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | A5S310Z |
| Typ skrzyni biegów | 5HP18 |
| nr EAN | 4040074272237 |

| Szerokość [mm] | 172 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 19 |
| Długość [mm] | 337 |
| nr EAN | 4040074337622 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 161 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 24,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 39,5 |
| nr EAN | 4040074391037 |

| Długość [mm] | 1605 |
| Ilość żeber | 7 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074206690 |

| Długość [mm] | 975 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074201312 |

| Szerokość [mm] | 213 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość [mm] | 254 |
| nr EAN | 4040074012178 |

| Typ skrzyni biegów | A5S310Z |
| Typ skrzyni biegów | 5HP18 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Ograniczenia producenta | ZF |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Zestaw skrócony | |
| Zalecane rozszerzenie naprawy patrz lista dodatków | |
| nr EAN | 4040074228425 |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C937-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | PCA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | PSA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Numer skrzyni biegów | 012 / 01W / 0A9 5/1 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Rodzaj skrzyni biegów | skrzynia automat. bezstopniowa (CVT) |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295122884 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295043882 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 425 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583962462 |

| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960079 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez filtra wstępnego |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 214 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| nr EAN | 3286061790471 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25 |
| Wysokość [mm] | 161 |
| nr EAN | 3286061810445 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25 |
| Wysokość [mm] | 164 |
| nr EAN | 3286065011138 |

| Rodzaj filtra | Filtr wstępny |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| nr EAN | 3286062018901 |

| Długość [mm] | 243,8 |
| Szerokość [mm] | 197,9 |
| Wysokość [mm] | 32,6 |

| Długość [mm] | 1580 |
| Szerokość [mm] | 24,92 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 7 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573940272 |

| Długość [mm] | 1605 |
| Szerokość [mm] | 24,92 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 7 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573939665 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,35 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 15,3 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,003 |
| nr EAN | 4044688071064 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tworzywo spieniane |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 57 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Mieszanie zabudowy różnych producentów niedopuszczalne! |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |

| dla numeru OE | 13 71 1 736 675 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Typ skrzyni biegów | 5HP18 |
| Typ skrzyni biegów | A5S310Z |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Szerokość [mm] | 320 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Długość [mm] | 455 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,602 |
| nr EAN | 4046001281730 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| nr EAN | 3276425741126 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 590 |
| Długość [cal] | 23 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 3276425741430 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| odpowiedni adapter | A17 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| nr EAN | 3276425741553 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| odpowiedni adapter | A |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755604 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 161 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 37 |
| nr EAN | 3276425865709 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001269929 |

| Kod silnika | ATX |
| Wymagana ilość | 6 |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001326943 |

| Opcja wyposażenia | Automatikgetriebe |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID5 |
| nr EAN | 4053202268385 |

| Opcja wyposażenia | Automatikgetriebe |
| Pojemność [litr] | 20 |
| Parametr | 20L |
| Specyfikacja | ZFLIFEGUARDFLUID5 |
| nr EAN | 4053202268392 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 produkowanego od 1999.07 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 190 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1999.07 do roku 2005.01, i mocy silnika 190 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025