| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 261 |
| Szerokość [mm] | 173 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| nr EAN | 5902659700636 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 239,5 |
| Szerokość [mm] | 157,5 |
| Wysokość [mm] | 47 |
| nr EAN | 5902659765758 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766885 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766984 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 224 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5903364351878 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 65 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074081716 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109540 |
Status produktu: Normalny
| Szerokość [mm] | 224 |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | dla zwiększonych wymagań |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 234 |
| nr EAN | 4040074300787 |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SN+ |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg ILSAC | GF-5 |
| Specyfikacja | API SN Plus Res Con |
| Specyfikacja | API SN Res. Cons. |
| Specyfikacja | API SP |
| Specyfikacja | API SP Res. Con. |
| Specyfikacja | GF-6A |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos1 gen2 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | API Energy Con. (SM) |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C947-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C962-A1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094M |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja | API SERVICE SP-RC |
| Specyfikacja | ILSAC GF-6a |
| Dopuszczenie przez producenta | GM dexos1 GEN2 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS 6395 |
| Zalecenie producenta oleju | FIAT 9.55535-CR1 |
| Zalecenie producenta oleju | FORD WSS M2C 947 A |
| Zalecenie producenta oleju | FORD WSS M2C 947 B1 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | M47TU |
| Kod silnika | M47 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295829325 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 12 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 16,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| nr EAN | 0087295957103 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961731 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961823 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 330 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583962134 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338041 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338119 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901583960376 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901583960468 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338737 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960086 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 3286064049903 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 225 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286064164583 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 3286062015887 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 2074 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574559183 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 2061 |
| Szerokość [mm] | 24,92 |
| Ilość żeber | 7 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z amortyzatorem, rolka napinacza |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316577488800 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 2,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,0 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4044688324566 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 400 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U + U |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| nr EAN | 4004260000561 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276425741102 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 224 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426988681 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85,5 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 67,3 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860629 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,121 |
| nr EAN | 3276425758261 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,165 |
| nr EAN | 3276425758339 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| nr EAN | 3276425785717 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 3276425785809 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 650 |
| Długość [cal] | 26 |
| Ciężar [kg] | 0,24 |
| nr EAN | 3276425741805 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | M47 |
| Kod silnika | M47TU |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 138 (z 138 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E46) 318 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E46) 318 d
produkowanego od 2001.09 do roku 2003.03
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw
z rocznika od 2001.09 do roku 2003.03, i mocy silnika 116 KM
.