
| Ciężar [kg] | 0,113 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1059 |
| nr EAN | 4010858542955 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 281,5 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 5904608050748 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 204 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 153 |
| nr EAN | 5904608023728 |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,8 |
| nr EAN | 8427769821455 |

| Wysokość [mm] | 57,0 |
| Długość [mm] | 282,0 |
| Szerokość [mm] | 190,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5294515802104 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Wysokość [mm] | 34,0 |
| Długość [mm] | 230,0 |
| Szerokość [mm] | 209,0 |
| nr EAN | 5294515802951 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| nr EAN | 5050063004564 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Wysokość [mm] | 208 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 153,0 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 157 |
| Ciężar [kg] | 0,303 |
| dla numeru OE | 1 848 220 |
| nr EAN | 5050063078749 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 208,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,279 |
| dla numeru OE | 1 713 182 |
| nr EAN | 5050063237832 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 249 |
| Szerokość [mm] | 210,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,072 |
| nr EAN | 5050063241716 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| dla numeru OE | 26FL660 |
| nr EAN | 5050063279498 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 281 |
| Szerokość [mm] | 190,0 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,320 |
| dla numeru OE | 1 232 496 |
| nr EAN | 5050063273861 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 190 |
| Wysokość [mm] | 50,3 |
| nr EAN | 3165143597316 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 210 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023214928 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 210 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047023215710 |

| Odstęp elektrod | 1,3 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024052529 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047023031464 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 3165143536216 |

| Długość 1 [mm] | 340 |
| nr EAN | 4047023127013 |

| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047024458642 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 74,9 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica 1 [mm] | 62,5 |
| nr EAN | 4047024715882 |

| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 868 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | 1 987 947 000 |
| nr EAN | 4047024999299 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1059 |
| nr EAN | 4047024999572 |

| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275224 |

| Długość 1 [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047025275279 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 157 |
| Średnica 1 [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 207,8 |
| nr EAN | 4047025440332 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 15 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047025647588 |

| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Cu-core GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | RES9YCC4 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874512740 |

| Długość [mm] | 233 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 25,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23 |
| Wysokość opakowania [cm] | 4,5 |
| nr EAN | 4044197724628 |

| Długość [mm] | 234 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 31,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 25,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,9 |
| nr EAN | 4044197724635 |

| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 188 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Wysokość 1 [mm] | 47 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Szerokość 1 [mm] | 176 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 31,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 19 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6 |
| nr EAN | 4044197759217 |

| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość opakowania [cm] | 8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 61,3 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71 |
| nr EAN | 4044197763207 |

| Odstęp elektrod | 1,2 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z gniazdem stożkowym |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| Techniczny numer informacyjny | RES9WYPB5 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 15 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 20 |
| Długość opakowania [cm] | 9,525 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,54 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,54 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551011995 |

| Ciężar [kg] | 0,113 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1059 |
| nr EAN | 4010858542955 |

| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Ilość żeber | 5 |
| Długość [mm] | 868 |
| nr EAN | 4010858542986 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 3358960125507 |

| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 3358960907295 |

| Długość [mm] | 234 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 4260646552974 |

| Długość [mm] | 232 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 4260646552967 |

| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |

| Wysokość [mm] | 85,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |

| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 8021787038989 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787038996 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 650/500 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 355 |
| nr EAN | 8717613021675 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 45 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0042511046191 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 44 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 25 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Długość 1/Długość 2 [mm] | 650/500 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Masa [g] | 301 |
| nr EAN | 8717613054895 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Grubość [mm] | 3 |
| Materiał | Guma |
| Kształt | asymetryczny |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 235 |
| Szerokość [mm] | 210,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4027816294672 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 230 |
| Szerokość [mm] | 208,0 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Ciężar [kg] | 0,279 |
| dla numeru OE | 1 713 182 |
| nr EAN | 4027816294689 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67) 740 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 7 (E65, E66, E67) 740 d produkowanego od 2002.10 do roku 2005.02
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 258 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 7 (E65, E66, E67) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2002.10 do roku 2005.02, i mocy silnika 258 KM
.
Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025