
| Grubość [mm] | 1,6 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,3 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 21,0 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 5050063157901 |

| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4047024438873 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 193 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4047024655812 |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
| nr EAN | 4044197763153 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 68,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 25,0 |
| nr EAN | 5294515809042 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,290 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ3 |
| nr EAN | 5050063321081 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Ciężar [kg] | 0,240 |
| dla numeru OE | 90915-YZZJ1 |
| nr EAN | 5050063321098 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 67 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 70,0 |
| Ciężar [kg] | 0,030 |
| dla numeru OE | 04152-YZZA1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 5050063321203 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 272 |
| Szerokość [mm] | 234,0 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Ciężar [kg] | 0,340 |
| dla numeru OE | 17801-0R030 |
| nr EAN | 5050063596588 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 193 |
| Szerokość [mm] | 213,0 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Ciężar [kg] | 0,140 |
| dla numeru OE | 87139-YZZ16 |
| nr EAN | 5050063325140 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 194 |
| Szerokość [mm] | 215,0 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| Ciężar [kg] | 0,260 |
| dla numeru OE | 87139-50060 |
| nr EAN | 5050063325225 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 217,0 |
| Wysokość [mm] | 18 |
| Ciężar [kg] | 0,174 |
| dla numeru OE | 08974-00820 |
| nr EAN | 5050063029543 |

| Długość [mm] | 926 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 5050063100907 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,088 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279184 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| dla numeru OE | 16FL400 |
| nr EAN | 5050063279412 |

| Długość [cal] | 16 |
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| dla numeru OE | 16HY400 |
| nr EAN | 5050063279290 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,198 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279269 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| dla numeru OE | 26FL660 |
| nr EAN | 5050063279498 |

| Długość [cal] | 26 |
| Długość [mm] | 660 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,142 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279375 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1185 |
| nr EAN | 3165143170366 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 923 |
| nr EAN | 3165141069761 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 965 |
| nr EAN | 3165142561882 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 89 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77,5 |
| Średnica 1 [mm] | 61,7 |
| nr EAN | 3165142302270 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1240 |
| nr EAN | 3165143350218 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| nr EAN | 4047024328372 |

| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 4047024320956 |

| Długość 1 [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 4047024628496 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 4047024727823 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 4047024742499 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 267,5 |
| Szerokość [mm] | 234 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 4047024810815 |

| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-S2 Meet |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-S2 Meet |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C3 |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.1 |
| Olej | Olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 15W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 501 01 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9,55535-D2 |
| Dopuszczenie przez producenta | FIAT 9.55535-D2 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A1/B |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A5/B |
| Klasa lepkości SAE | 0W-30 |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SL |

| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C937-A |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229,5 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Diesel CF |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.51 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 226,51 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0720 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C4 |

| Dopuszczenie przez producenta | MB 226.5 |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 229.3 |
| Klasa lepkości SAE | 5W-40 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN 0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 / 505 00 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty A3/B |
| Specyfikacja | API Gasoline SN |

| Długość [mm] | 194 |
| Szerokość [mm] | 214 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość opakowania [cm] | 22,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 21,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,5 |
| nr EAN | 4044197724949 |

| Długość [mm] | 271 |
| Szerokość [mm] | 237 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| Wysokość 1 [mm] | 67 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Szerokość 1 [mm] | 220 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 30 |
| Szerokość opakowania [cm] | 23,9 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8 |
| nr EAN | 4044197759996 |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Długość opakowania [cm] | 7,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego od [mm] | 62 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego do [mm] | 71,5 |
| nr EAN | 4044197763153 |

| Wysokość [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość opakowania [cm] | 7,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 7,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,6 |
| nr EAN | 4044197799473 |

| Długość [mm] | 196 |
| Szerokość [mm] | 212 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość opakowania [cm] | 24,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 22,7 |
| Wysokość opakowania [cm] | 3,6 |
| nr EAN | 4044197959631 |

| Ciężar [kg] | 0,1 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 923 |
| nr EAN | 4010858482329 |

| Ciężar [kg] | 0,125 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1185 |
| nr EAN | 4010858470982 |

| Ciężar [kg] | 0,13 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 1240 |
| nr EAN | 4010858483944 |

| Ciężar [kg] | 0,105 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 970 |
| nr EAN | 4010858521684 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 200 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| nr EAN | 3358960205124 |

| Długość [mm] | 269 |
| Szerokość [mm] | 235 |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 195 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 4260646552875 |

| Wysokość [mm] | 88 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787527872 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E30) 320 is.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E30) 320 is produkowanego od 1988.05 do roku 1990.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 192 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E30)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E30) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1988.05 do roku 1990.12, i mocy silnika 192 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025