

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295057735 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295164587 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rok prod. do | 200311 |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961762 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rok prod. do | 200311 |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338065 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338089 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rok prod. do | 200311 |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960048 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338881 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| nr EAN | 3286061828716 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 364 |
| Szerokość [mm] | 185 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| nr EAN | 3286064181894 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 364 |
| Szerokość [mm] | 185 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| nr EAN | 3286061810346 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 206 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286061800576 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 283 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286066601048 |

| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Długość [mm] | 283 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3286066801042 |

| Długość [mm] | 197 |
| Szerokość [mm] | 157,2 |
| Wysokość [mm] | 32 |

| Długość [mm] | 55,4 |
| Szerokość [mm] | 47,5 |
| Wysokość [mm] | 47,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Kształt | Wersja A |

| Długość [mm] | 1195 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316572388266 |

| Ilość żeber | 6 |
| Masa [g] | 100 |
| Długość [mm] | 1030 |
| nr EAN | 3413521205231 |

| Ilość żeber | 6 |
| Masa [g] | 125 |
| Długość [mm] | 1122 |
| nr EAN | 3413521203787 |

| Długość [mm] | 1195 |
| jednostronny/dwustronny | dwustronny |
| Ciężar [kg] | 0,30 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688572806 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 340 |
| Długość [cal] | 13 |
| odpowiedni adapter | T2 |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276421161195 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 4004260007669 |

| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |

| Typ skrzyni biegów | 01M |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,382 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001303906 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Typ skrzyni biegów | 01M |
| Ciężar [kg] | 0,341 |
| nr EAN | 4046001304064 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 364 |
| Szerokość [mm] | 184,5 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Ciężar [kg] | 0,403 |
| nr EAN | 4046001260391 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | Jatco 09B |
| Ciężar [kg] | 0,095 |
| nr EAN | 4046001578502 |

| dla numeru OE | 3 397 118 902 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 4046001512896 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741171 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| odpowiedni adapter | A |
| załączony adapter | A , R |
| Ciężar [kg] | 0,094 |
| nr EAN | 3276425741072 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | A |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,224 |
| nr EAN | 3276425741560 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 206 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3276426981590 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426987165 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | M2 |
| Kształt | wypukły |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,174 |
| nr EAN | 3276425741485 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 525 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Długość 1 [cal] | 21 |
| Długość 2 [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | A + A |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Kształt | wypukły |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,356 |
| nr EAN | 3276425742901 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 206 |
| Wysokość [mm] | 25 |
| nr EAN | 3276426988858 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276425755352 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755482 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755536 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 358 |
| Szerokość [mm] | 183 |
| Wysokość [mm] | 49 |
| nr EAN | 3276425850095 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 365 |
| Szerokość [mm] | 185 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem wstępnym |
| nr EAN | 3276425850484 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| nr EAN | 3276425860292 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywowanym i polifenolem |
| Cecha chemiczna | Antybakteryjny |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Długość [mm] | 284 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276427010169 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C5 I Break (DE_) 2.0 HDi (DERHYB) produkowanego od 2001.06 do roku 2004.08
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C5 I Break (DE_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Citroën C5 I Break (DE_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2001.06 do roku 2004.08, i mocy silnika 90 KM
.
Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019