
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 205,0 |
| Wysokość [mm] | 33 |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| dla numeru OE | 1 315 687 |
| nr EAN | 4027816221661 |

| Szerokość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 24,0 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| dla numeru OE | 977751 |
| nr EAN | 4027816221494 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Kolor | zielony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816461616 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 4 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1 |
| Specyfikacja | ACEA A5/B5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | ILSAC GF-3 |
| Specyfikacja | ILSAC GF-4 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-C |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 3,64 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011515 |

| Wymagana ilość | 4 |
| Pojemność [litr] | 5 |
| Specyfikacja | ACEA A1/B1 |
| Specyfikacja | ACEA A5/B5 |
| Specyfikacja | API SN/CF |
| Specyfikacja | ILSAC GF-3 |
| Specyfikacja | ILSAC GF-4 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C913-C |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Ciężar [kg] | 4,52 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054224011522 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 32,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64,0 |
| Ciężar [kg] | 0,049 |
| dla numeru OE | 1 421 704 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4054224083208 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 234,5 |
| Szerokość [mm] | 205,0 |
| Wysokość [mm] | 63 |
| Ciężar [kg] | 0,298 |
| dla numeru OE | 1 367 832 |
| nr EAN | 4054224089347 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 109 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 35,0 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 44,8 |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| dla numeru OE | 1 589 089 SK1 |
| nr EAN | 4054224711958 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 241 |
| Szerokość [mm] | 209,0 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Ciężar [kg] | 0,225 |
| dla numeru OE | 1 713 180 |
| nr EAN | 4054224763292 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5904608901545 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 236 |
| Szerokość [mm] | 206,5 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| nr EAN | 5904608051653 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 208 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5904608801548 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 124,5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 31,5 |
| nr EAN | 5904608026620 |

| Materiał | PA (poliamid) |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 628 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| nr EAN | 5414465105869 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 1095 |
| nr EAN | 5414465321139 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 4082300292633 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 4030776041279 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 4030776041286 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 30 |
| Wysokość [mm] | 127 |
| nr EAN | 4030776036879 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 234 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| nr EAN | 4030776040258 |

| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| nr EAN | 4030776047202 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8052553320113 |

| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5908242657226 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5908242668505 |

| Długość 1 [mm] | 750 |
| Długość 2 [mm] | 650 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| nr EAN | 5908242677286 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 125 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 32 |
| nr EAN | 5908242683133 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 5908242696461 |

| Długość [mm] | 650 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845579 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 26,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 750 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 207 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 4009026507308 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 241 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 39 |
| nr EAN | 4009026503966 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Średnica [mm] | 63,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 31,5 |
| nr EAN | 4009026508015 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 62 |
| Długość całkowita [mm] | 234,0 |
| Szerokość [mm] | 206 |
| nr EAN | 4009026501450 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 241 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 39 |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| nr EAN | 4009026962602 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 108 |
| Średnica [mm] | 40,0 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 14 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 31,8 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | DW5.DW6,6DCT450-MPS6 |
| Wysokość 1 [mm] | 101 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem |
| nr EAN | 4009026968444 |

| Typ skrzyni biegów | 6DCT450-MPS6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 6-biegowa |
| Długość [mm] | 193,8 |
| Szerokość [mm] | 138 |
| Wysokość [mm] | 61,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 25 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 45,000 |
| Długość opakowania [cm] | 19,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,20 |
| Wysokość opakowania [cm] | 23,00 |
| Ciężar netto [g] | 274 |

| Wysokość [mm] | 125 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 31 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 64 |
| Numer seryjny | 1706351 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159214384 |

| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 210 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 35 |
| Numer seryjny | 1732080 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159221375 |

| Długość [mm] | 240 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| Numer seryjny | 1732085 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 5901159221474 |

| Numer seryjny | K1716465 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 5901159237055 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Numer seryjny | K0712005 |
| nr EAN | 5908258333671 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Numer seryjny | K0714215 |
| nr EAN | 5908258334814 |

| Dopuszczenie przez producenta | MAN M 3289 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 81 22 9 407 758 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AG3 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 204-A |
| Zalecenie producenta oleju | MB 345.0 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel 1940 766 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 002 000 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 004 000 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02K |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Długość [mm] | 335 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika charakterystycznego dla pojazdu |
| nr EAN | 8001063818696 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 241 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Wysokość [mm] | 39 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 62 |
| Długość całkowita [mm] | 234,0 |
| Szerokość [mm] | 206 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Średnica [mm] | 63,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 32 |
| Średnica wewnętrzna 3 [mm] | 31,5 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.9 D Multijet (192DXT1B) produkowanego od 2005.09 do roku 2008.08
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat STILO Multi Wagon (192_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Fiat STILO Multi Wagon (192_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2005.09 do roku 2008.08, i mocy silnika 150 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025