
| Ciężar [kg] | 0,224 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2225 |
| nr EAN | 4010858484033 |

| Ciężar [kg] | 0,22 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2175 |
| nr EAN | 4010858521479 |

| Ciężar [kg] | 0,222 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2205 |
| nr EAN | 4010858484309 |

| Ciężar [kg] | 0,226 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2245 |
| nr EAN | 4010858489908 |

| Ciężar [kg] | 0,217 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2150 |
| nr EAN | 4010858478902 |

| Ciężar [kg] | 0,227 |
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2257 |
| nr EAN | 4010858477059 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 218 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Ciężar [kg] | 0,204 |
| nr EAN | 3358966511960 |

| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem antybakteryjnym |
| Rodzaj filtra | z działaniem grzybobójczym |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 222 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3358960907141 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787001860 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507843 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507874 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507959 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507867 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507904 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507928 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787507898 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787024661 |

| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 8021787024692 |

| Długość [mm] | 275 |
| Szerokość [mm] | 219 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Masa [g] | 190 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 8717613009475 |

| Długość [mm] | 263 |
| Szerokość [mm] | 205 |
| Wysokość [mm] | 48 |
| Masa [g] | 397 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 8717613010068 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 232 |
| nr EAN | 8809002447361 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000025 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524292 |

| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| Masa [g] | 318 |
| nr EAN | 4975793524360 |

| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 43 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| nr EAN | 0000000000026 |

| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Materiał | Miedź |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |

| Rodzaj filtra | Filtr ssący |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.3.. |
| nie dla przekładni typu | 722.323/350/353 |
| nie dla przekładni typu | 722.362/364/365/370 |
| Typ skrzyni biegów | 722.4.. |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W 4 A 020 |
| Typ skrzyni biegów | 722.4.. |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.3.. |
| Typ skrzyni biegów | 722.5.. |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |

| Rodzaj filtra | Filtr ssący |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| nr EAN | 4041248539286 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| nr EAN | 4041248544822 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 189 |
| Szerokość [mm] | 175,0 |
| Grubość [mm] | 20,0 |
| Materiał | Stal |
| Powierzchnia | błyszczący |
| Ciężar [kg] | 0,25 |
| dla numeru OE | 126 277 02 95 |
| nr EAN | 4027816048725 |

| Ciężar [kg] | 0,425 |
| dla numeru OE | 126 277 02 95 S2 |
| nr EAN | 4027816089001 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 193 |
| Szerokość [mm] | 113,0 |
| Grubość [mm] | 52,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 28,0 |
| Materiał | Stal |
| Ciężar [kg] | 0,155 |
| dla numeru OE | 140 277 00 95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816094630 |

| Ciężar [kg] | 0,441 |
| dla numeru OE | 140 277 00 95 S1 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816100980 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 279 |
| Szerokość [mm] | 217,0 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Ciężar [kg] | 0,225 |
| nr EAN | 4027816094371 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 279 |
| Szerokość [mm] | 218,0 |
| Wysokość [mm] | 54 |
| Ciężar [kg] | 0,51 |
| nr EAN | 4027816171515 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32,0 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,003 |
| dla numeru OE | 007603 026109 |
| nr EAN | 4027816030140 |

| Przestrzegać danych technicznych | |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| dla numeru OE | 007603 014106 |
| nr EAN | 4027816072157 |

| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Ciężar [kg] | 0,096 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816100720 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | Suffix A |
| Specyfikacja | MAN 339 Z1 |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 236.2 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C186-A |
| Specyfikacja | MB 236.7 |
| Specyfikacja | MB 236.1 |
| Specyfikacja | MB 236.5 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C166-H |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | Allison C3/C4 |
| Specyfikacja | Dexron II D |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C185-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C138-CJ |
| Ciężar [kg] | 0,93 |
| dla numeru OE | 000 989 92 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089711 |

| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Ciężar [kg] | 0,098 |
| nr EAN | 4027816087199 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,95 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816089728 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW TL 521 71 |
| Specyfikacja | API GL-4 |
| Specyfikacja | VW TL 521 78 |
| Specyfikacja | VW TL 525 12 |
| Specyfikacja | VW TL 726 Y |
| Specyfikacja | MB 235.10 |
| Specyfikacja | WSS-M2C200-D2 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W |
| Ciężar [kg] | 0,917 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816218296 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 236.14 |
| Specyfikacja | ATF 134 |
| Specyfikacja | DSIH 6P805 |
| Ciężar [kg] | 0,931 |
| dla numeru OE | 001 989 68 03 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816294498 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4027816134091 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| dla numeru OE | 77 00 743 137 |
| nr EAN | 4027816134152 |

| Wymagana ilość | 10 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Odstęp elektrod | 1,1 |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| nr EAN | 4027816136095 |

| Kolor | czerwony |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | MB 236.10 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 18 |
| Specyfikacja | MAN 339 V1 |
| Specyfikacja | MAN 339 Z2 |
| Specyfikacja | MB 236.13 |
| Specyfikacja | Honda Z1 |
| Specyfikacja | MAN 339 V2 |
| Specyfikacja | Peugeot ZF 4HP 14 |
| Specyfikacja | Mercon V |
| Specyfikacja | Dexron III H |
| Specyfikacja | Dexron III G |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C938-A |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C922-A1 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C202-B |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C195-A |
| Specyfikacja | VW TL 52533 |
| Specyfikacja | Ford WSS-M2C919-E |
| Specyfikacja | MB 236.6 |
| Specyfikacja | MB 235.71 |
| Specyfikacja | MB 236.9 |
| Specyfikacja | ZF TE-ML 14C |
| Ciężar [kg] | 0,920 |
| dla numeru OE | 001 989 21 03 |
| Rodzaj skrzyni biegów | do automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | przekładnia automatyczna ze sprzęgłem hydraulicznym |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816228066 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Volkswagen PASSAT B2 Variant (33B) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B2 Variant (33B) 1.6 produkowanego od 1981.01 do roku 1983.02
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 85 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Volkswagen PASSAT B2 Variant (33B)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Volkswagen PASSAT B2 Variant (33B) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1981.01 do roku 1983.02, i mocy silnika 85 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025