
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 86,6 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| nr EAN | 8033001062168 |


| Długość [mm] | 500 |
| nr EAN | 5908242633145 |

| Długość [mm] | 525 |
| nr EAN | 5908242633152 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808413 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808420 |

| Długość [mm] | 500 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845524 |

| Długość [mm] | 525 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845531 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013370 |

| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013387 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Wysokość 1 [mm] | 65 |
| Średnica 2 [mm] | 63,0 |
| Średnica 3 [mm] | 59,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026032527 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 227 |
| Szerokość [mm] | 105 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| nr EAN | 4009026508527 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 228 |
| Szerokość [mm] | 105 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| nr EAN | 4009026933626 |

| Numer seryjny | 1703610 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 5901159077095 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 510 |
| Numer seryjny | K51 |
| nr EAN | 5901159008556 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Numer seryjny | K53 |
| nr EAN | 5901159008587 |

| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 510 |
| Numer seryjny | K51HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707281 |
| nr EAN | 5901159242097 |

| Długość [mm] | 530 |
| Numer seryjny | K53HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707282 |
| nr EAN | 5901159242103 |

| Numer seryjny | K1714250 |
| Rodzaj filtra | Filtr wstępny |
| nr EAN | 5901159274043 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MIL-L 2105 C |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2315 |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2330 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1,5 |
| Średnica 1 [mm] | 69 |
| nr EAN | 8001063522395 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 343 |
| Szerokość [mm] | 169 |
| Wysokość [mm] | 46 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 176 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 51 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Długość [mm] | 227 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 37 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558504460 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 343 |
| Szerokość [mm] | 169 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 5907558536744 |

| Jednostka ilości | Zestaw |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 227 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| nr EAN | 5907558592412 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501780 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501797 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566611 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566628 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) ze spojlerem |
| nr EAN | 5903364337124 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766922 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766939 |

| Jednostka ilości | Zestaw |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 227 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 37 |
| nr EAN | 5903364322670 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307851 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312794 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312800 |

| Długość [mm] | 775 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074202371 |

| Długość [mm] | 1090 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074202579 |

| Długość [mm] | 1345 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074205327 |

| Szerokość [mm] | 170 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Długość [mm] | 344 |
| nr EAN | 4040074253755 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 65,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074436257 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | J35A8 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Honda LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Honda LEGEND IV (KB_) 3.5 V6 4WD (KB1) produkowanego od 2006.05 do roku 2012.12
Jeżeli twoja Honda dysponuje silnikiem o mocy 295 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Honda LEGEND IV (KB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Honda LEGEND IV (KB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Honda z rocznika od 2006.05 do roku 2012.12, i mocy silnika 295 KM
.
Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023