| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 84,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16UNF |
| nr EAN | 5294512100296 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 3165143134085 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Długość 2 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 3165141087413 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,7 |
| Średnica 1 [mm] | 62,4 |
| nr EAN | 3165141015966 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 740 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Pas napędowy | z otwartymi bokami |
| Pas napędowy | zębaty |
| nr EAN | 3165141181715 |
Status produktu: Normalny
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 4047024320956 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Nickel GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN9YC |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 9 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874515659 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET8 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906840 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 21 mm |
| Jakość/Klasa | Pt GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | RN8WYPB3 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 10 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,5 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 0037551009596 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 212 |
| nr EAN | 4975793514880 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 120 |
| nr EAN | 8809002447033 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Masa [g] | 229 |
| nr EAN | 4975793514743 |
Status produktu: Normalny
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,5 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Kształt | Wersja A |
| Materiał | Nylon |
| alternatywny zestaw naprawczy | 017.736 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.550 |
| alternatywny zestaw naprawczy | 505.540 |
| nr EAN | 4041248445914 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608005519 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 52 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 146 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 202 |
| nr EAN | 5904608002051 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 61 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 128 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 183 |
| nr EAN | 5904608002198 |
Status produktu: Normalny
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Rozmiar klucza | 20,8 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300325461 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 79 |
| nr EAN | 4030776001648 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 325 |
| nr EAN | 5908242633077 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 325 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808345 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 325 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901779844930 |
Status produktu: Artykuł wychodzący
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026000014 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 85 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica 1 [mm] | 69,5 |
| Średnica 2 [mm] | 62 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| nr EAN | 8001063522777 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7/3 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 60 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 120 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 176 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 120 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7/3 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5903364313425 |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C937-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295056370 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178119 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061765172 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 340 |
| Długość [cal] | 13 |
| odpowiedni adapter | T2 |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276421161195 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 34 (z 34 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën AX (ZA-_) 11.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën AX (ZA-_) 11
produkowanego od 1986.12 do roku 1994.04
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 54 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Citroën AX (ZA-_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Citroën AX (ZA-_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën
z rocznika od 1986.12 do roku 1994.04, i mocy silnika 54 KM
.