
| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze złączem wtykowym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Masa [g] | 0,09 |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 4046001280207 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 3 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z wtyczką |
| Ciężar [kg] | 0,4729 |
| nr EAN | 4046001583063 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 3 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,7178 |
| nr EAN | 4046001807787 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 590 |
| Długość [cal] | 23 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,222 |
| nr EAN | 3276425741423 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 291 |
| Szerokość [mm] | 226 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| nr EAN | 3276426981675 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 295 |
| Szerokość [mm] | 229 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3276425850767 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 161,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 23,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 23,5 |
| nr EAN | 3276425865174 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 5-biegowej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 5961.308.371 |
| nr EAN | 4053203369890 |

| Rodzaj skrzyni biegów | dla automatyki skrzyni 5-biegowej |
| alternatywny zestaw naprawczy | 5961.303.116 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Specyfikacja | ZF LifeguardFluid |
| Specyfikacja | 7.1 MB ATF |
| nr EAN | 4053203399934 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 5 (E28) 525 e.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 5 (E28) 525 e produkowanego od 1985.09 do roku 1987.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 129 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 5 (E28)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 5 (E28) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1985.09 do roku 1987.12, i mocy silnika 129 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020