
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295864630 |

| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961830 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 700 |
| Długość 2 [mm] | 700 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583960246 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 300 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338799 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 153 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 210 |
| nr EAN | 3286064237508 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286064232695 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 257 |
| Szerokość [mm] | 202 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| nr EAN | 3286066603912 |

| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Długość [mm] | 1019 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Właściwości materiału (ubranie robocze) | elastyczny |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574498390 |

| Długość [mm] | 1030 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Właściwości materiału (ubranie robocze) | elastyczny |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316576892226 |

| Długość [mm] | 1019 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Ilość żeber | 6 |
| Właściwości materiału (ubranie robocze) | elastyczny |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 316579199643 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 300 |
| Długość [cal] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| nr EAN | 3276421165162 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 730 |
| Długość 2 [mm] | 730 |
| Długość 1 [cal] | 29 |
| Długość 2 [cal] | 29 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,39 |
| nr EAN | 3276421194452 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Kształt | cylindryczny |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Ciężar [kg] | 0,00571 |
| nr EAN | 4046001570391 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 300 |
| Długość [cal] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| nr EAN | 3276425742024 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 730 |
| Długość 2 [mm] | 730 |
| Długość 1 [cal] | 29 |
| Długość 2 [cal] | 29 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,39 |
| nr EAN | 3276425746947 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 204 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 153 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 156,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| nr EAN | 3276425856530 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860391 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,3 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,4 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,7 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860834 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 258 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 3276427157574 |

| Ograniczenia producenta | Getrag |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem 6-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | DCT450, DCT470 |
| Typ skrzyni biegów | MPS6 POWERSHIFT |
| Typ skrzyni biegów | SPS6 POWERSHIFT |
| nr EAN | 4053203401224 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 21 (B48_) 1.7.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 21 (B48_) 1.7 produkowanego od 1989.07 do roku 1993.05
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 21 (B48_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 21 (B48_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 1989.07 do roku 1993.05, i mocy silnika 75 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022