
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501803 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501810 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566628 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5901619546963 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766922 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766946 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307899 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312794 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Długość [mm] | 940 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074204870 |

| Długość [mm] | 670 |
| Ilość żeber | 3 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074415856 |

| Długość [mm] | 962 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074203941 |

| Szerokość [mm] | 160 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 288 |
| nr EAN | 4040074401361 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 149,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 257 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 104,5 |
| nr EAN | 4040074226162 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 100,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074391570 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295067147 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295176429 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295128480 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295068953 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338072 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286061800606 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061710967 |

| Długość [mm] | 938 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573396840 |

| Długość [mm] | 668 |
| Szerokość [mm] | 10,68 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 3 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574073504 |

| Długość [mm] | 962 |
| Szerokość [mm] | 14,24 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574073580 |

| Ilość żeber | 4 |
| Masa [g] | 70 |
| Długość [mm] | 962 |
| nr EAN | 3413521205811 |

| Wysokość [mm] | 257 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 148 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 103 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 103 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8013097099507 |

| Wysokość [mm] | 101,5 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 79 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 8013097040929 |

| Długość [mm] | 668 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| Ilość żeber | 3 |
| nr EAN | 4044688287410 |

| Średnica [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 103,5 |
| Wysokość [mm] | 256 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 103,5 |
| Ciężar [kg] | 0,511 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001371134 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426981972 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | A |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 3276425741577 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | M2 |
| Kształt | wypukły |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,205 |
| nr EAN | 3276425741911 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426986878 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 149 |
| Szerokość [mm] | 103 |
| Wysokość [mm] | 256 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 104 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 103 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 103 |
| nr EAN | 3276425856110 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860124 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001269929 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mini MINI (R56) John Cooper Works.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mini MINI (R56) John Cooper Works produkowanego od 2007.11 do roku 2013.11
Jeżeli twoje Mini dysponuje silnikiem o mocy 211 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mini MINI (R56)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mini MINI (R56) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mini z rocznika od 2007.11 do roku 2013.11, i mocy silnika 211 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020