
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 199 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 4009026509241 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Wysokość 1 [mm] | 42 |
| Długość całkowita [mm] | 184,0 |
| Długość 1 [mm] | 184,0 |
| Szerokość [mm] | 209 |
| Szerokość 1 [mm] | 209,0 |
| nr EAN | 4009026101056 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,0 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4009026719664 |

| Rok prod. do | 199110 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Numer seryjny | K45 |
| nr EAN | 5901159008488 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 510 |
| Numer seryjny | K51 |
| nr EAN | 5901159008556 |

| Numer seryjny | K1736601 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159235914 |

| Długość [mm] | 510 |
| Numer seryjny | K51HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707281 |
| nr EAN | 5901159242097 |

| Numer seryjny | K1736600 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| nr EAN | 5901159264235 |

| Kod silnika | 4G63-SOHC |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Daihatsu |
| Zalecenie producenta oleju | Ford |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Isuzu |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Subaru |
| Zalecenie producenta oleju | Suzuki |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | 4G63-SOHC |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg API | SN/RC |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 946-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947116045 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 209 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Wysokość [mm] | 42 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 184 |
| Szerokość [mm] | 208 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| nr EAN | 5907558537307 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 212 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5907558537444 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81,5 |
| Średnica 1 [mm] | 57 |
| nr EAN | 5907558537833 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5907558550894 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501766 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501780 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566567 |

| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 5901619546994 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5901619599693 |

| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 181 |
| Szerokość [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| nr EAN | 5902659764751 |

| odpowiedni adapter | 1 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766908 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307806 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307844 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312770 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312794 |

| Długość [mm] | 845 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074207192 |

| Długość [mm] | 925 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074200971 |

| Średnica [mm] | 65 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074081716 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295157244 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961755 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338058 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338072 |

| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| nr EAN | 3286064049903 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 207 |
| Szerokość [mm] | 185 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 3286061790167 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 226 |
| Szerokość [mm] | 193 |
| Wysokość [mm] | 32 |
| nr EAN | 3286061834281 |

| Grubość [mm] | 2,0 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,4 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,0 |
| Kolor | srebrny |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4044688324566 |

| Rok prod. do | 199204 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| nr EAN | 3276425741126 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 222 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426988698 |

| Rok prod. do | 199204 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mitsubishi GALANT VI (E3_A) 2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) produkowanego od 1989.04 do roku 1992.10
Jeżeli twoje Mitsubishi dysponuje silnikiem o mocy 109 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VI (E3_A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VI (E3_A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mitsubishi z rocznika od 1989.04 do roku 1992.10, i mocy silnika 109 KM
.
Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023