
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 140 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 96,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 175,0 |
| Ciężar [kg] | 0,360 |
| dla numeru OE | 55 560 911 |
| nr EAN | 4054224083550 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608035325 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5904608006295 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 140 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 175 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 96 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 96 |
| nr EAN | 5904608033666 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 325 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 44 |
| nr EAN | 5904608901590 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2613 |
| nr EAN | 5414465357008 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2000 |
| nr EAN | 5414465356674 |

| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 2345 |
| nr EAN | 5414465356414 |

| Moment dokręcenia [Nm] | 25 |
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4082300337723 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 177 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 95 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 95 |
| Wysokość [mm] | 139 |
| nr EAN | 4030776007473 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 87 |
| nr EAN | 4030776006643 |

| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 2000 |
| nr EAN | 4014870129408 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 350 |
| nr EAN | 8033001799439 |

| Długość [mm] | 575 |
| nr EAN | 5908242633176 |

| Wysokość [mm] | 81 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Rodzaj zaworu | Zawór ograniczający ciśnienie |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 5908242652542 |

| Długość [mm] | 575 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808444 |

| Długość [mm] | 575 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901779845036 |

| Długość [mm] | 575 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845555 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013394 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 141 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 180,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 95 |
| Średnica 3 [mm] | 94,5 |
| nr EAN | 4009026206645 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026729915 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 580 |
| Numer seryjny | K58P |
| nr EAN | 5901159191326 |

| Numer seryjny | K1737220 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| nr EAN | 5901159263917 |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | MAN M 3289 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW 81 22 9 407 758 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55550-AG3 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 204-A |
| Zalecenie producenta oleju | MB 345.0 |
| Zalecenie producenta oleju | Opel 1940 766 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 002 000 |
| Zalecenie producenta oleju | VW G 004 000 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 02K |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 95 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 176 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 326 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 56 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 326 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 56 |
| nr EAN | 5902659701206 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501803 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501810 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501827 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| nr EAN | 5901619525357 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 95 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 176 |
| nr EAN | 5902659700360 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766946 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 580 |
| Długość [cal] | 23 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766953 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766960 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 625 |
| Długość [cal] | 25 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766977 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7/3 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5903364313425 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Długość [mm] | 2425 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074202203 |

| Szerokość 1 [mm] | 186 |
| Szerokość 2 [mm] | 221 |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 50 |
| Długość [mm] | 319 |
| nr EAN | 4040074442753 |

| Szerokość [mm] | 21 |
| jednostronny/dwustronny | jednostronny |
| Długość [mm] | 1980 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074200445 |

| Długość [mm] | 2000 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074201138 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja | ACEA A4/B3 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295171219 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295162903 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295139783 |

| Długość [mm] | 575 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961809 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mitsubishi GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) produkowanego od 1992.11 do roku 1996.08
Jeżeli twoje Mitsubishi dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi GALANT VII sedan (E5_A, E7_A, E8_A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mitsubishi z rocznika od 1992.11 do roku 1996.08, i mocy silnika 170 KM
.
Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025