
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501827 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566604 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5903364337018 |

| Wysokość [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 81 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 35 |
| nr EAN | 5902659765352 |

| odpowiedni adapter | 6 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766960 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 625 |
| Długość [cal] | 25 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766977 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES-BENZ |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | W 4 A 040 |
| Typ skrzyni biegów | W 4 A 028 |
| Typ skrzyni biegów | 722.3 |
| nr EAN | 5903364309787 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES-BENZ |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | W 4 A 020 |
| Typ skrzyni biegów | 722.4 |
| nr EAN | 5903364309824 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Długość [mm] | 2120 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074202036 |

| Długość [mm] | 2050 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074201930 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES-BENZ |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 722.4 |
| Typ skrzyni biegów | W 4 A 020 |
| nr EAN | 4040074030738 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 167,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11,5 |
| nr EAN | 4040074284070 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Materiał | Guma |
| Ograniczenia producenta | MERCEDES BENZ |
| Jednostka ilości | Sztuka |
| Typ skrzyni biegów | 722.4 |
| Typ skrzyni biegów | W4 A020 |
| nr EAN | 4040074007013 |

| Długość [mm] | 1015 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074205808 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | PCA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | PSA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VOITH H55.6335.39 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |

| Kod silnika | N57 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| Kod silnika | N57 |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | 188L |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Numer skrzyni biegów | 188L |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 167 |
| nr EAN | 3286061699705 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 171 |
| Wysokość [mm] | 61 |
| nr EAN | 3286061699750 |

| Długość [mm] | 187,3 |
| Szerokość [mm] | 173,7 |
| Wysokość [mm] | 23,3 |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Kształt | Wersja A |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Kształt | Wersja A |

| Długość [mm] | 2050 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391197 |

| Długość [mm] | 2120 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391241 |

| Długość [mm] | 2050 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316572560662 |

| Długość [mm] | 1015 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574073764 |

| Ciężar [kg] | 0,425 |
| nr EAN | 4044688634160 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32,0 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,003 |
| nr EAN | 4044688030146 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |

| Materiał | Guma |
| Ciężar [kg] | 0,098 |
| nr EAN | 4044688087195 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17,0 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| Kształt | Wersja A |
| nr EAN | 4044688040541 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Grubość [mm] | 12,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 8,0 |
| Ciężar [kg] | 0,005 |
| nr EAN | 4044688589460 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez uszczelnienia |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj korpusu | obudowa metalowa |

| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Typ skrzyni biegów | 722,3 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Typ skrzyni biegów | 722,4 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ciężar [kg] | 0,422 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001182365 |

| Materiał | Miedź |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,5 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Ciężar [kg] | 0,00128 |
| nr EAN | 4046001649325 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 590 |
| Długość [cal] | 23 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,222 |
| nr EAN | 3276425741423 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 600 |
| Długość [cal] | 24 |
| odpowiedni adapter | A |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755604 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 171 |
| Wysokość [mm] | 55 |
| nr EAN | 3276425851177 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 167 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 90,5 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 88 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 12 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 26 |
| nr EAN | 3276425865181 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 coupe (E92) 325 d.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 coupe (E92) 325 d produkowanego od 2009.09 do roku 2013.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 204 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 coupe (E92)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 coupe (E92) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2009.09 do roku 2013.12, i mocy silnika 204 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022