| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 4 |
| Szerokość [mm] | 14,2 |
| Długość [mm] | 655 |
| nr EAN | 5414465352256 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 965 |
| nr EAN | 5414465352683 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Szerokość [mm] | 21,4 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 5414465355202 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Poliester |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Szerokość [mm] | 17,8 |
| Długość [mm] | 1005 |
| nr EAN | 5414465354182 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 97 |
| nr EAN | 4030776001266 |
Status produktu: Normalny
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 673 |
| nr EAN | 4014870115975 |
Status produktu: Normalny
| Ilość żeber | 6 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 4005108953759 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026506271 |
Status produktu: Normalny
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 385 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| nr EAN | 4009026506394 |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-80 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MIL-L 2105 C |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2315 |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2330 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Gwintowana złączka | 3/4"-16UNF-2B |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 256 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 104 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 104 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 256 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 104 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 104 |
| nr EAN | 5907558536751 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7/3 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5903364313425 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 675 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074203675 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 976 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074205723 |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C937-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295022689 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | nieodkłócony |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295124123 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295166840 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061688891 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 245 |
| Szerokość [mm] | 179 |
| Wysokość [mm] | 40 |
| nr EAN | 3286061785316 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 384 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 19 |
| nr EAN | 3286061807247 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 976 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391333 |
Status produktu: Normalny
| Ilość żeber | 6 |
| Masa [g] | 110 |
| Długość [mm] | 975 |
| nr EAN | 3413521203923 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8013097133874 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 103,5 |
| Wysokość [mm] | 256 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 149 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 103,5 |
| Ciężar [kg] | 0,511 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001371134 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 378 |
| Szerokość [mm] | 172 |
| Wysokość [mm] | 17 |
| nr EAN | 3276426981743 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 244 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 41 |
| nr EAN | 3276425852501 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 84 (z 84 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mitsubishi LANCER VIII Sportback (CX_A) 1.6 MIVEC
produkowanego od 2010.05
Jeżeli twoje Mitsubishi dysponuje silnikiem o mocy 117 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi LANCER VIII Sportback (CX_A)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mitsubishi LANCER VIII Sportback (CX_A) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mitsubishi
z rocznika od 2010.05, i mocy silnika 117 KM
.