| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 63 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 67 |
| nr EAN | 4030776033458 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 70 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131002 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | J9131003 |
| nr EAN | 4029416013943 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Rok prod. do | 198704 |
| Szerokość [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 960 |
| nr EAN | 4014870126698 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Rok prod. od | 198704 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 875 |
| nr EAN | 4014870123109 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Rok prod. od | 198704 |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 890 |
| nr EAN | 4014870124397 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Rok prod. od | 198704 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość żeber | 4 |
| Długość [mm] | 985 |
| nr EAN | 4014870125424 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 198706 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 86,7 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 65 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62,7 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| nr EAN | 8033001062373 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 92 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M20 x 1,5 |
| nr EAN | 8033001062410 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 84 |
| Wymiar gwintu | M 20X1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Rodzaj zaworu | Zawór ograniczający ciśnienie |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| nr EAN | 5908242652481 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| nr EAN | 5901779808390 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 450 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901779845500 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5902473013356 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 65,2 |
| Wysokość [mm] | 66 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 61,5 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 16 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelką miski olejowej |
| Rodzaj zaworu | Zawór przepływowy |
| nr EAN | 4009026015667 |
Status produktu: Normalny
| Numer seryjny | K1703660 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 530 |
| Numer seryjny | K53HYB |
| Oznaczenie kontrolne | Hybrid, A+B mount |
| Numer seryjny | K0707282 |
| nr EAN | 5901159242103 |
Status produktu: Normalny
| Numer skrzyni biegów | 4/1 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4+ |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford ESD-M2C 175-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 501 50 (G50) |
| Zalecenie producenta oleju | ZF TE-ML 08 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 6/1 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 54 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558592375 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Liczba drzwi | 3 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566581 |
Status produktu: Normalny
| odpowiedni adapter | 1 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766908 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Rok prod. od | 198704 |
| Długość [mm] | 875 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074200810 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Rok prod. od | 198704 |
| Długość [mm] | 890 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074200896 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Rok prod. do | 198704 |
| Długość [mm] | 1045 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074315835 |
Status produktu: Normalny
| średnica zewnętrzna [mm] | 65,6 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 65,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074446850 |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja | ACEA A4/B3 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | E1 |
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | E1 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295022689 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | E1 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178225 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061757481 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 198712 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Masa [g] | 75 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 960 |
| nr EAN | 3413521206931 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 198712 |
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| nr EAN | 3276425741126 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 198712 |
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 65,2 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860179 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 198712 |
| Kod silnika | E1 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 69,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,5 |
| nr EAN | 3276425860216 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 198712 |
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750036 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 86 (z 86 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mazda 323 III Hatchback (BF) 1.1.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 323 III Hatchback (BF) 1.1
produkowanego od 1985.09 do roku 1989.10
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 54 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Mazda 323 III Hatchback (BF)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Mazda 323 III Hatchback (BF) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda
z rocznika od 1985.09 do roku 1989.10, i mocy silnika 54 KM
.