| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| nr EAN | 8427769032967 |
Status produktu: Normalny
| Długość [cal] | 12 |
| Długość [mm] | 300 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Ciężar [kg] | 0,042 |
| nr EAN | 5050063279542 |
Status produktu: Normalny
| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Ciężar [kg] | 0,120 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279221 |
Status produktu: Normalny
| Długość [cal] | 20 |
| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| Ciężar [kg] | 0,102 |
| Rodzaj mocowania | mocowanie "haczykowe" |
| nr EAN | 5050063279337 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 4 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024277670 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Wymiar gwintu | M 20 x 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66 |
| Średnica 1 [mm] | 54 |
| nr EAN | 4047024743601 |
Status produktu: Normalny
| Długość 1 [mm] | 300 |
| nr EAN | 4047024867017 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 1,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 28 |
| Kąt dokręcenia [stopień] | 90 |
| Gwint zewn. [mm] | 14 |
| Skok gwintu [mm] | 1,25 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Położenie elektrod [mm] | 5 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4047024929029 |
Status produktu: Normalny
| Dopuszczenie przez producenta | Chrysler MS 6395 OEM |
| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 0W-20 |
| Specyfikacja | ACEA Light Duty C5 |
| Specyfikacja | API Gasoline SN Plus |
| Specyfikacja | ILSAC GF-5 |
Status produktu: pseudo artykuł
| Odstęp elektrod | 1 |
| Technika połączeń | M4/SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ni125 GE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | EON2 |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,65 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,45 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 5010874519015 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Odstęp elektrod | 0,75 |
| Technika połączeń | SAE |
| Wymiar gwintu | M14x1.25 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Jakość/Klasa | Ti Poly-V |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Techniczny numer informacyjny | CET12P |
| Położenie elektrod [mm] | 3 |
| Moment dokręcenia od [Nm] | 25 |
| Moment dokręcenia do [Nm] | 30 |
| Długość opakowania [cm] | 8,85 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 2,35 |
| Opór od [kOhm] | 3 |
| Opór do [kOhm] | 10 |
| Wysięg [mm] | 1,5 |
| nr EAN | 4044197906925 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 14 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 22 |
| Masa [g] | 44 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Długość gwintu [mm] | 20,5 |
| nr EAN | 0000000000025 |
Status produktu: Normalny
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Grubość [mm] | 2 |
| Materiał | Aluminium |
| Kształt | Wersja A |
| DIN / ISO | 7603 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera sitko |
| Układ rozrządu | dla silników z układem rozrządu ze zmiennymi fazami |
| Strona zabudowy | Komplet zaworów |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | zawiera sitko |
| Układ rozrządu | dla silników z układem rozrządu ze zmiennymi fazami |
| Strona zabudowy | Głowica silnika |
| Strona zabudowy | Strona doprowadzająca |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Dopuszczenie przez producenta | Ford WSS-M2C 948-B |
| Zalecenie producenta oleju | STJLR.03.5004 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Dopuszczenie przez producenta | API SP |
| Dopuszczenie przez producenta | ILSAC GF-6A |
| Zalecenie producenta oleju | Chrysler MS-6395 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 930-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-A |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C 945-B1 |
| Zalecenie producenta oleju | GM 6094 M |
| Zalecenie producenta oleju | GM dexos1 Gen 2 |
| Zalecenie producenta oleju | Honda |
| Zalecenie producenta oleju | Hyundai |
| Zalecenie producenta oleju | Kia |
| Zalecenie producenta oleju | Mazda |
| Zalecenie producenta oleju | Mitsubishi Dia Queen |
| Zalecenie producenta oleju | Nissan |
| Zalecenie producenta oleju | Toyota |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501780 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość 1 [mm] | 300 |
| nr EAN | 5901619544761 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312794 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 20 (z 20 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Nissan SUNNY III (N14, B13) 2.0 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan SUNNY III (N14, B13) 2.0 D
produkowanego od 1990.10 do roku 1995.05
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Nissan SUNNY III (N14, B13)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Nissan SUNNY III (N14, B13) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan
z rocznika od 1990.10 do roku 1995.05, i mocy silnika 75 KM
.