
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Kod silnika | GA16DS |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |


| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Numer skrzyni biegów | 5/1 |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295122884 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 1 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295043882 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 4 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295131992 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 4 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295063439 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 550 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5901583960499 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 242 |
| Szerokość [mm] | 178 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3286061766438 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 82 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 42 |
| Wysokość [mm] | 104 |
| nr EAN | 3286061810438 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 276 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286066602397 |

| Długość [mm] | 243,8 |
| Szerokość [mm] | 197,9 |
| Wysokość [mm] | 32,6 |

| Długość [mm] | 275,4 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 59,4 |

| Materiał | Miedź |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 17 |
| Kształt | Wersja A |

| Długość [mm] | 863 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390350 |

| Długość [mm] | 1538 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573390794 |

| Długość [mm] | 863 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316579361347 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Długość [mm] | 273 |
| Szerokość [mm] | 159,0 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,34 |
| nr EAN | 4044688210234 |

| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,35 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 15,3 |
| Materiał | Aluminium |
| Ciężar [kg] | 0,003 |
| nr EAN | 4044688071064 |

| Długość [mm] | 865 |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| Ilość żeber | 5 |
| nr EAN | 4044688288288 |

| Długość [mm] | 1555 |
| Ciężar [kg] | 0,159 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688557759 |

| Kolor | żółty |
| Pojemność [litr] | 1 |
| Specyfikacja | VW LT 71141 |
| Specyfikacja | MB 236.11 |
| Specyfikacja | Toyota PSF EH |
| Specyfikacja | BMW LA 2634 |
| Specyfikacja | ZF Lifeguardfluid 5 |
| Specyfikacja | BMW ATF 4 |
| Specyfikacja | Honda PSF-S |
| Specyfikacja | Hyundai PSF-3 |
| Specyfikacja | KIA PSF-III |
| Specyfikacja | VW TL 521 62 |
| Ciężar [kg] | 1,0 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688513847 |

| Długość [mm] | 1538 |
| Ciężar [kg] | 0,157 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688557742 |

| Długość [mm] | 273 |
| Szerokość [mm] | 159,0 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Ciężar [kg] | 0,354 |
| nr EAN | 4054228750632 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 650 |
| Długość 2 [mm] | 570 |
| Długość 1 [cal] | 26 |
| Długość 2 [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,42 |
| nr EAN | 4004260007546 |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Materiał | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z filtrem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Typ skrzyni biegów | 5HP18 |
| Typ skrzyni biegów | A5S310Z |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Szerokość [mm] | 320 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Długość [mm] | 455 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,602 |
| nr EAN | 4046001281730 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Typ skrzyni biegów | A5S325Z |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,719 |
| nr EAN | 4046001337260 |

| Szerokość [mm] | 178 |
| dla numeru OE | 13 72 1 730 449 |
| Długość [mm] | 243 |
| Wysokość [mm] | 57,5 |
| Ciężar [kg] | 0,274 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001260476 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Typ skrzyni biegów | A5S325Z |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Z ilością oleju dla stand. wymiany oleju |
| Typ skrzyni biegów | 5HP19 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ciężar [kg] | 9,886 |
| nr EAN | 4046001637025 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 645 |
| Długość 2 [mm] | 570 |
| Długość 1 [cal] | 25 |
| Długość 2 [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,409 |
| nr EAN | 3276425741621 |

| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość 1 [mm] | 262 |
| Długość 2 [mm] | 262 |
| Szerokość 1 [mm] | 196 |
| Szerokość 2 [mm] | 196 |
| Wysokość 1 [mm] | 31 |
| Wysokość 2 [mm] | 31 |
| nr EAN | 3276427156850 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 104 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 83 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 43 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 43 |
| nr EAN | 3276425865273 |

| Olej | Olej syntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 5W40 |

| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001269929 |

| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001326943 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1060.298.072 |
| Pojemność [litr] | 7 |
| Specyfikacja | ZF LifeguardFluid 5 |
| nr EAN | 4053202245447 |

| alternatywny zestaw naprawczy | 1060.298.070 |
| Zalecenie producenta oleju | ZF LifeguardFluid 5 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.170 |
| dodatkowo potrzebny artykuł (numer artykułu) | S671.090.172 |
| nr EAN | 4053202255569 |

| Pojemność [litr] | 1 |
| Rodzaj połączenia | Butelka |
| Parametr | ZFLIFEGUARDFLUID5 |
| nr EAN | 4053202268385 |

| Pojemność [litr] | 20 |
| Parametr | 20L |
| Specyfikacja | ZFLIFEGUARDFLUID5 |
| nr EAN | 4053202268392 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Nissan SUNNY III (N14, B13) 1.6 i (B13).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan SUNNY III (N14, B13) 1.6 i (B13) produkowanego od 1990.10 do roku 1995.05
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Nissan SUNNY III (N14, B13)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Nissan SUNNY III (N14, B13) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan z rocznika od 1990.10 do roku 1995.05, i mocy silnika 90 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020