| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | PCA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | PSA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | X22XE |
| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja | ACEA A3 / B4 |
| Specyfikacja | API SERVICE SN |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 226.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Freigabe 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | RENAULT RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | RN0710 - RN0700 u |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | BMW LL-01 |
| Zalecenie producenta oleju | CHRYSLER MS-12991 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-G2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-H2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-N2 |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-Z2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-025 (Diesel) |
| Zalecenie producenta oleju | PSA B71 2296 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | X22XE |
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114964 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | X22XE |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295044834 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | X22XE |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 6,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295179567 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961762 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338065 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338614 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 1V500001--> |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286064132360 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199810 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 310 |
| Szerokość [mm] | 200 |
| Wysokość [mm] | 43 |
| nr EAN | 3286062013517 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez filtra wstępnego |
| Rok prod. do | 199809 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 214 |
| Wysokość [mm] | 58 |
| nr EAN | 3286061790471 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | -->YV699999 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061765189 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr wstępny |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 213 |
| Wysokość [mm] | 65 |
| nr EAN | 3286062018901 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 4827 |
| Materiał | FPM (fluor-kauczuk) |
| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez klimatyzacji |
| Długość [mm] | 1725 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573397373 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Długość [mm] | 2050 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391197 |
Status produktu: Normalny
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tworzywo spieniane |
| Długość [mm] | 250 |
| Szerokość [mm] | 211 |
| Wysokość [mm] | 57 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Miedź |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Kształt | Wersja A |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199808 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5mm |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 4046001295263 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199504 |
| Rok prod. do | 199809 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755482 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199504 |
| Rok prod. do | 199809 |
| Kod silnika | X22XE |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3276425860100 |
Status produktu: Normalny
| Numer silnika od | 1V 500 001 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3276425860582 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199504 |
| Rok prod. do | 199809 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,146 |
| nr EAN | 3276425785731 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199504 |
| Rok prod. do | 199809 |
| Liczba drzwi | 5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750043 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199808 |
| Odstęp elektrod | 0,8 |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,25 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| Świeca zapłonowa | 3 elektrody masowe |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001269929 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | X 22 XE |
| Wymagana ilość | 4 |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Ciężar [kg] | 0,044 |
| nr EAN | 4046001326943 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 129 (z 129 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Opel FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Opel FRONTERA A (U92) 2.2 i (54MWL4)
produkowanego od 1995.03 do roku 1998.10
Jeżeli twój Opel dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Opel FRONTERA A (U92)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Opel FRONTERA A (U92) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Opel
z rocznika od 1995.03 do roku 1998.10, i mocy silnika 136 KM
.