| TECDOC-Nr silnika | 4400 |
| do modernizacji | |
| Rok modelowy od | 1999 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295176429 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 182A4.000 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295128480 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 182A4.000 |
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,2 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 2 elektrody masowe |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295068953 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961762 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 575 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961809 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338065 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 575 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338010 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Długość [mm] | 575 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960062 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 246 |
| Szerokość [mm] | 169 |
| Wysokość [mm] | 60 |
| nr EAN | 3286061810247 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 290 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286061800606 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061710967 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 161 |
| Wysokość [mm] | 29 |
| nr EAN | 3286066501072 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Długość [mm] | 938 |
| Szerokość [mm] | 17,80 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 5 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573396840 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Długość [mm] | 668 |
| Szerokość [mm] | 10,68 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 3 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574073504 |
Status produktu: Normalny
| Numer silnika od | 9478517 |
| Numer silnika od | 9478518 |
| Numer silnika do | 9478517 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: kompresor klimatyzacji |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z klimatyzacją |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów ze wspomaganiem układu kierowniczego |
| Ilość żeber | 4 |
| Masa [g] | 70 |
| Długość [mm] | 962 |
| nr EAN | 3413521205811 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 101,5 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 79 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 8013097040929 |
Status produktu: Normalny
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: pompa wspomagania układu kierowniczego |
| Długość [mm] | 668 |
| Ciężar [kg] | 0,034 |
| Ilość żeber | 3 |
| nr EAN | 4044688287410 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 575 |
| Długość [cal] | 23 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,206 |
| nr EAN | 3276425741195 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 575 |
| Długość 2 [mm] | 450 |
| Długość 1 [cal] | 23 |
| Długość 2 [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U + U |
| Ciężar [kg] | 0,259 |
| nr EAN | 3276425760189 |
Status produktu: nie dostarczane więcej przez producenta
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | 4935530 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z/bez klimatyzacji |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 288 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426986878 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755482 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755550 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | 182A4.000,182A4.027 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860124 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,146 |
| nr EAN | 3276425785731 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425785762 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750043 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425750074 |
Status produktu: Normalny
| odstęp elektrod do ustawienia [mm] | 0,7 |
| Rok prod. do | 200109 |
| Rodzaj paliwa | gaz ziemny |
| Rodzaj paliwa | CNG |
| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Długość [mm] | 126 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4046001273650 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 151 do 180 (z 180 pozycji)
Stron: 4
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB)
produkowanego od 1996.02 do roku 2001.10
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 103 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat BRAVA (182_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Fiat BRAVA (182_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat
z rocznika od 1996.02 do roku 2001.10, i mocy silnika 103 KM
.