| Klasa lepkości wg SAE | 5W-30 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja | ACEA A4/B3 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.1 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | Volvo 97341 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 03D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 17C |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IIIG |
| Zalecenie producenta oleju | Mercon |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 17,5 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295144770 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961762 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338065 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 275 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338843 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286064048784 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 255 |
| Szerokość [mm] | 180 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3286062018895 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Ciężar [kg] | 0,00571 |
| nr EAN | 4046001570391 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 480 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425741140 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741492 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 510 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425741164 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | A |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741324 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | A |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,218 |
| nr EAN | 3276425741546 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 269 |
| Szerokość [mm] | 164 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3276426988933 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755482 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,3 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,4 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,7 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860834 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,146 |
| nr EAN | 3276425785731 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 3/5 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750043 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 73 (z 73 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat BRAVA (182_) 1.6 16V (182.BB)
produkowanego od 1996.02 do roku 2001.10
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 103 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Fiat BRAVA (182_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Fiat BRAVA (182_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat
z rocznika od 1996.02 do roku 2001.10, i mocy silnika 103 KM
.