| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MAN 339 Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VOITH H55.6335.39 |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Rodzaj skrzyni biegów | Skrzynia biegów transaxle |
| Numer skrzyni biegów | 01E 6/1 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114971 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295022689 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178225 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286061757481 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,21 |
| nr EAN | 3276425755413 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 65,2 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 57 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860179 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860605 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AHC, AKH |
| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 10W40 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | AHC, AKH |
| Olej | Olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 15W40 |
Status produktu: Normalny
| Olej | Olej półsyntetyczny |
| Klasa lepkości SAE | 10W60 |
Status produktu: Normalny
| Olej | Olej mineralny |
| Klasa lepkości SAE | 20W50 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 64 (z 64 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro
produkowanego od 1996.07 do roku 1999.06
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 340 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A8 D2 (4D2, 4D8)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Audi A8 D2 (4D2, 4D8) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1996.07 do roku 1999.06, i mocy silnika 340 KM
.