
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501803 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501810 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 480 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566598 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566628 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5901619543085 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 475 |
| Długość [cal] | 19 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766915 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766946 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| Ograniczenia producenta | GM |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| nr EAN | 5903364309862 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7/3 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 5903364313425 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312787 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |

| Długość [mm] | 1735 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074206195 |

| Szerokość [mm] | 148 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 42 |
| Długość [mm] | 268 |
| nr EAN | 4040074513958 |

| Szerokość [mm] | 160 |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 350 |
| nr EAN | 4040074343043 |

| Szerokość [mm] | 162 |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Długość [mm] | 349 |
| nr EAN | 4040074342824 |

| Długość [mm] | 1890 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074207727 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074554463 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109625 |

| Długość [mm] | 1893 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074113813 |

| Długość [mm] | 1915 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074113790 |

| Cecha chemiczna | trwały elastycznie |
| Długość [mm] | 1042 |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074137185 |

| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-4 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Specyfikacja | MIL-L 2105 D |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295124673 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa platynowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295075869 |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295115114 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961762 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |

| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583960949 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338065 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |

| Długość [mm] | 375 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338652 |

| Długość [mm] | 475 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960024 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 650 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338171 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 265 |
| Szerokość [mm] | 147 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| nr EAN | 3286061823612 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286064052316 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 74 |
| nr EAN | 3286064232695 |

| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 170 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| nr EAN | 3286066801677 |

| Długość [mm] | 1893 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573391135 |

| Długość [mm] | 1042 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Właściwości materiału (ubranie robocze) | elastyczny |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316574668465 |

| nr EAN | 7316579325806 |

| Długość [mm] | 265 |
| Szerokość [mm] | 147 |
| Wysokość [mm] | 46,5 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8013097134550 |

| Długość [mm] | 1740 |
| Ciężar [kg] | 0,177 |
| Ilość żeber | 6 |
| nr EAN | 4044688576989 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 340 |
| Długość [cal] | 13 |
| odpowiedni adapter | T2 |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276421161195 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Filc |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 160 |
| Wysokość [mm] | 27 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tektura |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 220 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |

| Rodzaj filtra | Filtr sitowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać ilości napełnienia systemu | |
| Rodzaj korpusu | obudowa z tworzywa sztucznego |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Ciężar [kg] | 0,00571 |
| nr EAN | 4046001570391 |

| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
| Typ skrzyni biegów | 4F27E |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 4-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Ciężar [kg] | 0,386 |
| nr EAN | 4046001586453 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E36) 325 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E36) 325 i produkowanego od 1990.09 do roku 1995.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 192 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E36)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Bmw 3 (E36) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1990.09 do roku 1995.12, i mocy silnika 192 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022