| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295022689 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 20,8 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295178225 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961755 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338058 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338614 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061765189 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia do | H2517837 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Masa [g] | 72 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 910 |
| nr EAN | 3413521206979 |
Status produktu: Normalny
| Numer podwozia od | H2517838 |
| Urządzenia napędzane | agregat napędzany: alternator |
| Masa [g] | 70 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 925 |
| nr EAN | 3413521206962 |
Status produktu: Normalny
| Materiał miski olejowej | Stal |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20,0 |
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Materiał | Miedź |
| Ciężar [kg] | 0,002 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688072153 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Miedź |
| średnica zewnętrzna [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Grubość [mm] | 1,5 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Kształt | Wersja A |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 4785 |
| Wysokość [mm] | 79 |
| Wymiar gwintu | M 18x1,5mm |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| nr EAN | 4046001295263 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 80000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 5 |
| Typ skrzyni biegów | TH125/C |
| dodatkowo potrzebne artykuły patrz lista dodatków | |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 3-biegowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Ciężar [kg] | 0,639 |
| nr EAN | 4046001329951 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,131 |
| nr EAN | 3276425741126 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755451 |
Status produktu: Normalny
| Kod silnika | C16LZ,C16NZ |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | M18x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| nr EAN | 3276425860100 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| nr EAN | 3276425785724 |
Status produktu: Normalny
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie kierowcy |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 450 |
| Długość [cal] | 18 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425750036 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 101 do 118 (z 118 pozycji)
Stron: 3
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Opel KADETT E (T85) 1.6 i Cat (C19, D19).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Opel KADETT E (T85) 1.6 i Cat (C19, D19)
produkowanego od 1986.09 do roku 1991.08
Jeżeli twój Opel dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Opel KADETT E (T85)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Opel KADETT E (T85) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Opel
z rocznika od 1986.09 do roku 1991.08, i mocy silnika 75 KM
.