| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633795 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300633801 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750201 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z obu stron |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4082300750218 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 96 |
| nr EAN | 4030776001006 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75 |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 72 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| nr EAN | 4030776005202 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 57 |
| Długość całkowita [mm] | 315,0 |
| Szerokość [mm] | 151 |
| nr EAN | 4009026034033 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 121,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4"-16 |
| Średnica 1 [mm] | 70 |
| Średnica 2 [mm] | 62 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| nr EAN | 8001063522593 |
Status produktu: Normalny
| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947116045 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,9 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 150 |
| Wysokość [mm] | 58 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 123 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558504491 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 149,5 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 5907558514063 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501797 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501803 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5907558501810 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566628 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766939 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766946 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 9 |
| Wysokość [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,9 |
| nr EAN | 5903364313340 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Długość 2 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| nr EAN | 5903364307936 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 530 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312800 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5903364312817 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,5 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295169889 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295126684 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961816 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961830 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338102 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338997 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338737 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 450 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960017 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 600 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960079 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960093 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| nr EAN | 3286061749592 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | Nylon |
| Grubość [mm] | 2 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22 |
| Kształt | Wersja A |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 1800 |
| Szerokość [mm] | 21,36 |
| Kolor | czarny |
| Ilość żeber | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 7316573940111 |
Status produktu: Normalny
| Wysokość [mm] | 57,7 |
| Długość [mm] | 312 |
| Szerokość [mm] | 149,5 |
| Ciężar [kg] | 0,454 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 4046001288050 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,16 |
| nr EAN | 3276425741188 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425755550 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 303 |
| Szerokość [mm] | 174 |
| Wysokość [mm] | 42 |
| nr EAN | 3276425853744 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 121,5 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860308 |
Status produktu: Normalny
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | A |
| Ciężar [kg] | 0,19 |
| nr EAN | 3276426285506 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425785762 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 550 |
| Długość [cal] | 22 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| nr EAN | 3276425750074 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 96 (z 96 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault 21 (B48_) 2.1 D (B48V/B48O)
produkowanego od 1989.09 do roku 1992.12
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 72 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Renault 21 (B48_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Renault 21 (B48_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault
z rocznika od 1989.09 do roku 1992.12, i mocy silnika 72 KM
.