| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ L2 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ V1 |
| Dopuszczenie przez producenta | 339 Typ Z1 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB Approval 236.7 |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.633539 (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | VT H55.6335xx (G607) |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 04D |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 11A |
| Dopuszczenie przez producenta | ZF TE-ML 14A |
| Zalecenie producenta oleju | Allison C-4 |
| Zalecenie producenta oleju | Caterpillar CAT TO-2 |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron II |
| Zalecenie producenta oleju | Dexron IID |
| Zalecenie producenta oleju | ESR-M2C163-A |
| Zalecenie producenta oleju | Renk Doromat |
| Zalecenie producenta oleju | TE-ML 09 |
| Zalecenie producenta oleju | Type A suffix A |
| Zalecenie producenta oleju | Volvo 97340 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części | |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rok prod. do | 200104 |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961786 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rok prod. do | 200104 |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338089 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki hybrydowej |
| nr EAN | 5901583960420 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 325 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338607 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rok prod. do | 200104 |
| Długość [mm] | 525 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960048 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 86 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 89 |
| nr EAN | 3286061619840 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 184 |
| Wysokość [mm] | 38 |
| nr EAN | 3286061747215 |
Status produktu: Normalny
| Grubość [mm] | 2,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 26 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 32 |
| Jakość | CU-AFM |
| Kształt | Wersja C |
Status produktu: Normalny
| Masa [g] | 100 |
| Szerokość 1 [mm] | 13 |
| Długość [mm] | 925 |
| nr EAN | 3413521206535 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze zintegrowanym stykiem ostrzegającym o zużyciu |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| nr EAN | 4004260007669 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425741171 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755505 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 525 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276425755536 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 2,5 |
| nr EAN | 3276425860568 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 335 |
| Szerokość [mm] | 242 |
| Wysokość [mm] | 57 |
| nr EAN | 3276425853539 |
Status produktu: Normalny
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| Ciężar [kg] | 0,17 |
| nr EAN | 3276425785748 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199704 |
| Rok prod. do | 200105 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| Ciężar [kg] | 0,182 |
| nr EAN | 3276425785755 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 500 |
| Długość [cal] | 20 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750050 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199704 |
| Rok prod. do | 200105 |
| Liczba drzwi | 4 |
| Strona zabudowy | po stronie pasażera |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 530 |
| Długość [cal] | 21 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | M+A+B |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| nr EAN | 3276425750067 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 70 (z 70 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T
produkowanego od 1997.01 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Audi A6 C5 (4B2, 4B4)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Audi A6 C5 (4B2, 4B4) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 1997.01 do roku 2005.01, i mocy silnika 150 KM
.