
| średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 85,5 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62,5 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,2 |
| nr EAN | 4040074262238 |

| Szerokość [mm] | 203 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Rodzaj filtra | Filtr pyłowy dokładnego oczyszczania (PM 2.5) |
| Rodzaj filtra | z działaniem antyalergicznym |
| Rodzaj filtra | z działaniem absorbującym zapach |
| Rodzaj filtra | dla zwiększonych wymagań |
| Wysokość [mm] | 36 |
| Długość [mm] | 257 |
| nr EAN | 4040074300985 |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-20 |
| Specyfikacja wg ACEA | C5 |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C948-B |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 14 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 12,0 |
| Długość gwintu [mm] | 25,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 5,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | ze stożkowym gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295935934 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961779 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961793 |

| Długość [mm] | 700 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961830 |

| Długość [mm] | 750 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| załączony adapter | U,A,B,B1,C,C1,D,E,E1 |
| nr EAN | 5901583961700 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 750 |
| Długość 2 [mm] | 700 |
| Jednostka ilości | Komplet |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901583962035 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Długość [mm] | 350 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338805 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338072 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5901549338096 |

| Długość [mm] | 275 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338843 |

| Długość [mm] | 325 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901549338607 |

| Długość [mm] | 500 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960031 |

| Długość [mm] | 550 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| nr EAN | 5901583960055 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 153 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| Wysokość [mm] | 210 |
| nr EAN | 3286064237508 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286064048784 |

| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 258 |
| Szerokość [mm] | 203 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| nr EAN | 3286066503953 |

| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 257 |
| Szerokość [mm] | 202 |
| Wysokość [mm] | 36 |
| nr EAN | 3286066603912 |

| Wysokość [mm] | 109 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 4004260001490 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 750 |
| Długość 2 [mm] | 750 |
| Długość 1 [cal] | 30 |
| Długość 2 [cal] | 30 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 3276421193356 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Gwintowana złączka | 3/4" - 16 UNF |

| Grubość [mm] | 3 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 13 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 22,4 |
| Ciężar [kg] | 0,00571 |
| nr EAN | 4046001570391 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 350 |
| Długość [cal] | 14 |
| Ciężar [kg] | 0,1 |
| nr EAN | 3276425741645 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 204 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 153 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 156,5 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 70 |
| nr EAN | 3276425856530 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 91 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 78,3 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 69,4 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 61,7 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860834 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 2 |
| Długość 1 [mm] | 750 |
| Długość 2 [mm] | 750 |
| Długość 1 [cal] | 30 |
| Długość 2 [cal] | 30 |
| Stylizacja | ze spojlerem |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 3276425778788 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 258 |
| Szerokość [mm] | 204 |
| Wysokość [mm] | 34 |
| nr EAN | 3276427157574 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 750 |
| Długość [cal] | 30 |
| załączony adapter | A,C |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| nr EAN | 3276425785175 |

| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 750 |
| Długość [cal] | 30 |
| załączony adapter | A,B,C |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| nr EAN | 3276425785182 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 750 |
| Długość [cal] | 30 |
| odpowiedni adapter | M |
| załączony adapter | A+B+C |
| Materiał brzeszczotu | SBR (kauczuk styrenowo-butadienowy) |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| nr EAN | 3276425750111 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Opel KADETT E (T85) 1.5 TD (C19, D19).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Opel KADETT E (T85) 1.5 TD (C19, D19) produkowanego od 1988.07 do roku 1991.08
Jeżeli twój Opel dysponuje silnikiem o mocy 72 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Opel KADETT E (T85)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Opel KADETT E (T85) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Opel z rocznika od 1988.07 do roku 1991.08, i mocy silnika 72 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025