
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |
| nr EAN | 4009026735787 |

| Długość [mm] | 330 |
| Numer seryjny | K33 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| nr EAN | 5901159008426 |

| Długość [mm] | 330 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez łącznika charakterystycznego dla pojazdu |
| nr EAN | 8001063708416 |

| Odstęp elektrod | 0,9 |
| Długość gwintu [mm] | 19 |
| Rozmiar klucza | 16 |
| nr EAN | 8050947116045 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 47 |
| Wysokość 1 [mm] | 47 |
| Długość całkowita [mm] | 176,0 |
| Długość 1 [mm] | 176,0 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Szerokość 1 [mm] | 89,5 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 76,0 |
| Wysokość [mm] | 94 |
| Gwintowana złączka | M20x1,5 |
| Średnica 2 [mm] | 72,0 |
| Średnica 3 [mm] | 62,0 |
| Moment dokręcenia [Nm] | 20 |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | OCS 1 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 175 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 49 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Nr artykułu zalecanego narzędzia specjalnego | LS 7 |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1,0 |
| nr EAN | 5907558504712 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 175 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 49 |
| nr EAN | 5907558537079 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| nr EAN | 5907558501742 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 340 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566543 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) bez spojlera |
| nr EAN | 5907558566567 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość 1 [mm] | 400 |
| nr EAN | 5901619543160 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 5902659766885 |

| Długość [mm] | 675 |
| Ilość żeber | 4 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| nr EAN | 4040074203675 |

| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 100,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 4040074391570 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki bezprzegubowe |
| nr EAN | 4040074109540 |

| Klasa lepkości wg SAE | 0W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.5 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B7 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | Ford WSS-M2C937-A |
| Zalecenie producenta oleju | VW 503 01 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 5W-40 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B3 |
| Specyfikacja wg ACEA | A3/B4 |
| Specyfikacja wg API | SL |
| Specyfikacja wg API | SM |
| Specyfikacja wg API | SN |
| Specyfikacja wg API | SJ |
| Specyfikacja wg JASO | MA |
| Specyfikacja | JASO MA2 |
| Dopuszczenie przez producenta | AVTOVAZ (Lada Cars) |
| Dopuszczenie przez producenta | MB-Approval 229.3 |
| Dopuszczenie przez producenta | PCA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Porsche A40 |
| Dopuszczenie przez producenta | PSA B71 2296 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0700 |
| Dopuszczenie przez producenta | Renault RN0710 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 502 00 |
| Dopuszczenie przez producenta | VW 505 00 |
| Zalecenie producenta oleju | AAE Group B6 |
| Zalecenie producenta oleju | API CF |
| Zalecenie producenta oleju | Fiat 9.55535-M2 |
| Zalecenie producenta oleju | GM LL-B-25 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Klasa lepkości wg SAE | 75W-90 |
| Specyfikacja wg API | GL-5 |
| Pojedyncze części, patrz: lista części |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | Przyłącze stałe SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295123300 |

| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Położenie elektrod [mm] | 3,0 |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa niklowa |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| Świeca zapłonowa | odkłócony, 5 kOhm |
| Świeca zapłonowa | z płaskim gniazdem uszczelki |
| nr EAN | 087295061299 |

| Rodzaj paliwa | CNG/LPG |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Rozmiar klucza | 16 mm |
| Gwint zewn. [mm] | 14,0 |
| Długość gwintu [mm] | 19,0 |
| Świeca zapłonowa | odkręcane złącze SAE |
| Świeca zapłonowa | Elektroda środkowa irydowa |
| nr EAN | 087295114988 |

| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 177 |
| Szerokość [mm] | 90 |
| Wysokość [mm] | 48 |
| nr EAN | 3286061719663 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | M20x1,5 |
| Wysokość [mm] | 85 |
| nr EAN | 3286061710967 |

| Masa [g] | 50 |
| Szerokość 1 [mm] | 10 |
| Długość [mm] | 670 |
| nr EAN | 3413521207167 |

| Wysokość [mm] | 101,5 |
| Wymiar gwintu | M 20 X 1,5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 79 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z zaworem zwrotnym |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| nr EAN | 8013097040929 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| załączony adapter | R |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| nr EAN | 3276425741102 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 205 |
| Szerokość [mm] | 177 |
| Wysokość [mm] | 18 |
| nr EAN | 3276426988667 |

| Rodzaj wycieraczki | Pióro wycieraczki przegubowe (tradycyjne) |
| Wymagana ilość | 1 |
| Długość [mm] | 400 |
| Długość [cal] | 16 |
| odpowiedni adapter | U |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| nr EAN | 3276425755406 |

| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 101 |
| Wymiar gwintu | M20x1.5 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 79 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| nr EAN | 3276425860124 |

| Odstęp elektrod | 0,7 |
| Długość [mm] | 126 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| Świeca zapłonowa | 1 elektroda masowa |
| nr EAN | 4046001273650 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Cadillac SRX 3.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Cadillac SRX 3.0 produkowanego od 2009.01 do roku 2016.12
Jeżeli twój Cadillac dysponuje silnikiem o mocy 269 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii przebiegi miedzy regulacjami do Cadillac SRX? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na przebiegi miedzy regulacjami do Cadillac SRX w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Cadillac z rocznika od 2009.01 do roku 2016.12, i mocy silnika 269 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025