| Podwozie | dla pojazdów bez wzmocnionego zawieszenia |
| Rozmiar felgi [cal] | 18 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Szerokość 1 [mm] | 193,2 |
| Szerokość 2 [mm] | 194,6 |
| Wysokość [mm] | 64,1 |
| Grubość [mm] | 19,2 |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| System hamulcowy | ATE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z podkładką wytłumiającą |
| Jakość | PREMIUM |
| nr EAN | 4040074172995 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Grubość [mm] | 21,3 |
| Szerokość [mm] | 193,1 |
| Wysokość [mm] | 64,1 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| System hamulcowy | ATE |
| nr EAN | 4058787129359 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość [mm] | 18,1 |
| Wysokość [mm] | 51,9 |
| Typ układu hamulcowego | Hamulce tarczowe |
| Wysokość 2 [mm] | 59,7 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| System hamulcowy | Ate - Teves |
| Długość [mm] | 140,15 |
| Długość 2 [mm] | 141,45 |
| nr EAN | 4058787129366 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 84 |
| nr EAN | 3286063008246 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | Brembo |
| Oznaczenie kontrolne | E990R-01118/877 |
| Długość [mm] | 109,7 |
| Wysokość [mm] | 69,3 |
| Grubość [mm] | 15,4 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | ze stykiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 4 |
| Ciężar [kg] | 1,623 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
| nr EAN | 8427975028884 |
Status produktu: Normalny
| Oznaczenie kontrolne | E990R-01112/3071 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Długość [mm] | 194,5 |
| Wysokość [mm] | 64,1 |
| Grubość [mm] | 19 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sprężyną |
Status produktu: Normalny
| Oznaczenie kontrolne | E990R-01118/2994 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość [mm] | 140,2 |
| Grubość [mm] | 18 |
| Wysokość [mm] | 50,9 |
| Długość 2 [mm] | 141,5 |
| Wysokość 2 [mm] | 59,5 |
| System hamulcowy | Ate-Teves |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze sprężyną |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Długość [mm] | 189,7 |
| Grubość [mm] | 16 |
| Wysokość [mm] | 92,9 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 4 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
Status produktu: w przygotowaniu
| Wymagana ilość | 2 |
| Wysokość [mm] | 83 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 66,5 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76,5 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 10 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8013097080949 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 140,2 |
| Długość [mm] | 141,5 |
| Szerokość [mm] | 50,8 |
| Szerokość [mm] | 59,4 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 Approved |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Grubość 1 [mm] | 16,8 |
| Ciężar [kg] | 1,310 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| nr EAN | 4054228163111 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla ID indywidualnych wyposażeń | BR1 |
| Rok prod. do | 201512 |
| Szerokość 1 [mm] | 194,5 |
| Szerokość 2 [mm] | 193,3 |
| Wysokość 1 [mm] | 64 |
| Wysokość 2 [mm] | 63,9 |
| Grubość [mm] | 21,3 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Numer WVA | 25190 |
| System hamulcowy | Teves |
| Długość opakowania [cm] | 20,9 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 25190 213 0 5 |
| nr EAN | 4019722439674 |
Status produktu: Normalny
| Szerokość 1 [mm] | 194,5 |
| Szerokość 2 [mm] | 193,3 |
| Wysokość 1 [mm] | 64 |
| Wysokość 2 [mm] | 63,9 |
| Grubość [mm] | 19 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Numer WVA | 25190 |
| System hamulcowy | Teves |
| Długość opakowania [cm] | 20,9 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 25190 190 0 5 |
| nr EAN | 4019722439681 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla ID indywidualnych wyposażeń | BRY/BR1 |
| Szerokość 1 [mm] | 141,6 |
| Szerokość 2 [mm] | 140,3 |
| Wysokość 1 [mm] | 59,6 |
| Wysokość 2 [mm] | 51,8 |
| Grubość [mm] | 18 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Numer WVA | 25196 |
| System hamulcowy | Teves |
| Długość opakowania [cm] | 15,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,4 |
| Techniczny numer informacyjny | 25196 180 0 5 |
| nr EAN | 4019722453991 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla ID indywidualnych wyposażeń | BR4 |
| Szerokość [mm] | 107,7 |
| Wysokość [mm] | 69,2 |
| Grubość [mm] | 14,7 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Numer WVA | 25743 |
| System hamulcowy | Brembo |
| Długość opakowania [cm] | 12,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,1 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8 |
| Techniczny numer informacyjny | 25743 147 0 5 |
| nr EAN | 4019722463808 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla ID indywidualnych wyposażeń | X84/BR1 |
| Rok prod. od | 201601 |
| Szerokość [mm] | 193,3 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Grubość [mm] | 21,3 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Numer WVA | 25192 |
| System hamulcowy | TRW |
| Długość opakowania [cm] | 20,9 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 25192 213 0 5 |
| nr EAN | 4019722488535 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| dla ID indywidualnych wyposażeń | BRY/BR6 |
| Szerokość 1 [mm] | 193,3 |
| Szerokość 2 [mm] | 193,2 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Grubość [mm] | 19 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Numer WVA | 25192 |
| System hamulcowy | TRW |
| Długość opakowania [cm] | 20,9 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,8 |
| Techniczny numer informacyjny | 25192 190 0 5 |
| nr EAN | 4019722541315 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ograniczenia producenta | BREMBO |
| Długość [mm] | 109,7 |
| Wysokość [mm] | 69,3 |
| Grubość [mm] | 15,4 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01120/877 |
| nr EAN | 3322937942046 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Długość 1 [mm] | 140,2 |
| Długość 2 [mm] | 141,5 |
| Wysokość 1 [mm] | 50,9 |
| Wysokość 2 [mm] | 59,5 |
| Grubość [mm] | 18,0 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01120/2994 |
| nr EAN | 3322938154752 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | 17" |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Długość [mm] | 194,5 |
| Wysokość [mm] | 64,1 |
| Grubość [mm] | 19,0 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01107/3071 |
| nr EAN | 3322938100698 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | 18" |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Długość [mm] | 194,5 |
| Wysokość [mm] | 64,1 |
| Grubość [mm] | 21,2 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01107/3071 |
| nr EAN | 3322938100759 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ograniczenia producenta | BREMBO |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Długość [mm] | 189,70 |
| Wysokość [mm] | 92,9 |
| Grubość [mm] | 18,00 |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R - 01107/2921 |
| nr EAN | 3322938186173 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | ATE |
| Szerokość [mm] | 193 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Grubość [mm] | 19 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238761426 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | 17" |
| System hamulcowy | BREMBO |
| Szerokość [mm] | 110 |
| Wysokość [mm] | 69 |
| Grubość [mm] | 15 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 4 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238781660 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | 18 |
| System hamulcowy | TEVES |
| Szerokość 1 [mm] | 140 |
| Szerokość 2 [mm] | 142 |
| Wysokość 1 [mm] | 52 |
| Wysokość 2 [mm] | 60 |
| Grubość [mm] | 18 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R90 APPROVED |
| nr EAN | 4250238784197 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 74 (z 74 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii prace dodatkowe do Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.0 CRD V6 4x4
produkowanego od 2011.02
Jeżeli twój Jeep dysponuje silnikiem o mocy 190 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii prace dodatkowe do Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na prace dodatkowe do Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Jeep
z rocznika od 2011.02, i mocy silnika 190 KM
.