| Rok prod. do | 199707 |
| Liczba zębów 1 | 130 |
| Szerokość 1 [mm] | 25,40 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4005108306456 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199707 |
| Liczba zębów 1 | 130 |
| Szerokość 1 [mm] | 27,60 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4005108306463 |
Status produktu: Normalny
| Średnica [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 65 |
| Okładzina hamulcowa | z okładziną |
| nr EAN | 5908242639413 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 84,0 |
| Wysokość [mm] | 167 |
| Średnica 2 [mm] | 80,0 |
| Średnica 3 [mm] | 15,8 |
| nr EAN | 4009026059852 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R-90 |
| System hamulcowy | Bendix |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 18,0 |
| Wysokość [mm] | 72,0 |
| Szerokość [mm] | 139,0 |
| Numer seryjny | 6002090 |
| nr EAN | 5901159122658 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R-90 |
| System hamulcowy | Bendix |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 18,0 |
| Wysokość [mm] | 64,2 |
| Szerokość [mm] | 138,8 |
| Numer seryjny | 6002100 |
| nr EAN | 5901159122665 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| kod | 80/100S/100L/115/120 |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R-90 |
| System hamulcowy | Bendix |
| Średnica [mm] | 254,0 |
| Szerokość [mm] | 52,0 |
| Numer seryjny | 6022170 |
| nr EAN | 5901159192842 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| kod | 130/150S/150L |
| kod | 190/190A/190EF |
| Oznaczenie kontrolne | ECE R-90 |
| System hamulcowy | Bendix |
| Średnica [mm] | 280,0 |
| Szerokość [mm] | 65,0 |
| Numer seryjny | 6022175 |
| nr EAN | 5901159192859 |
Status produktu: Normalny
| kod | 130 |
| kod | 150L |
| kod | 150S |
| kod | 190 |
| kod | 190A |
| kod | 190EF |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Opony | z podwójnymi oponami |
| System hamulcowy | BENDIX |
| Szerokość [mm] | 64 |
| Średnica [mm] | 280 |
| nr EAN | 8032532042342 |
Status produktu: Normalny
| kod | 100L |
| kod | 100S |
| kod | 115 |
| kod | 120 |
| kod | 80 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Opony | z pojedynczymi oponami |
| Średnica [mm] | 254 |
| System hamulcowy | BENDIX |
| Szerokość [mm] | 50 |
| nr EAN | 8032532042359 |
Status produktu: Normalny
| kod | 130-190 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| System hamulcowy | BENDIX |
| Szerokość [mm] | 65 |
| Średnica [mm] | 280 |
| nr EAN | 8032532098912 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199709 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 81 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 89 |
| Wysokość [mm] | 163 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 85 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 254 |
| Szerokość [mm] | 52 |
| Ciężar [kg] | 2,84 |
| Długość opakowania [cm] | 29,3 |
| Szerokość opakowania [cm] | 18,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10,3 |
| Techniczny numer informacyjny | 98101 0485 0 4 |
| nr EAN | 5907558521726 |
Status produktu: Normalny
| kod | 130-190 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R 01100/033 |
| Średnica [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 65 |
| nr EAN | 5907558528756 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | nieprzygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| nr EAN | 5907558530438 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Wysokość [mm] | 71,8 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| nr EAN | 5907558530445 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199709 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Wysokość [mm] | 163 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 89 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 81 |
| nr EAN | 5907558504989 |
Status produktu: Normalny
| kod | 130 |
| kod | 150 |
| kod | 190 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 65 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez sprężyny |
| System hamulcowy | Bendix |
| Nowa część bez depozytu | |
| nr EAN | 4040074531754 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar felgi [cal] | 14 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Szerokość [mm] | 139 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Grubość [mm] | 18,7 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| System hamulcowy | Bendix |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z podkładką wytłumiającą |
| nr EAN | 4040074108659 |
Status produktu: Normalny
| Rozmiar felgi [cal] | 15 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Szerokość [mm] | 139 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Grubość [mm] | 18,7 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| System hamulcowy | Bendix |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z podkładką wytłumiającą |
| nr EAN | 4040074090282 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199709 |
| Gwintowana złączka | M10x1,5 |
| Średnica [mm] | 85 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał | Stal |
| Wysokość [mm] | 166 |
| nr EAN | 4040074416235 |
Status produktu: Normalny
| kod | 130 |
| kod | 150 |
| kod | 190 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 65 |
| Sposób montażu | montowany wcześniej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cylinderka hamulcowego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dźwignią |
| System hamulcowy | Bendix |
| Nowa część bez depozytu | |
| nr EAN | 4040074271124 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| średnica zewnętrzna [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| Wysokość [mm] | 159 |
| nr EAN | 3286061754237 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | Bendix |
| Oznaczenie kontrolne | E190R-01022/223 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| Ciężar [kg] | 1,747 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
| nr EAN | 8427975008114 |
Status produktu: Normalny
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | Bendix |
| Oznaczenie kontrolne | E190R-01022/219 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Wysokość [mm] | 71,7 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| Ciężar [kg] | 2,1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z naklejaną folią |
| nr EAN | 8427975008121 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199707 |
| Typ silnika | Duratorq |
| Sterowanie rolką napinacza | automatyczny |
| Ilość zębów | 130 |
| Pas napędowy | z zębami o zaokrąglonym profilu |
| Szerokość pasa [mm] | 27,6 |
| nr EAN | 7316572301128 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199912 |
| Masa [g] | 540 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 60 |
| Szerokość 1 [mm] | 31,9 |
| nr EAN | 3413520318284 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199507 |
| Liczba zębów 1 | 130 |
| Liczba pasków | 1 |
| Liczba rolek kierunkowych | 1 |
| Masa [g] | 829 |
| Szerokość 1 [mm] | 25,4 |
| nr EAN | 3413520332150 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. od | 199610 |
| Wysokość [mm] | 138 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 85 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 46 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 37 |
| Rozmiar gwintu 1 | 12,0 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| nr EAN | 8013097060811 |
Status produktu: Normalny
| TECDOC-Nr silnika | 4430 |
| TECDOC-Nr silnika | 4433 |
| TECDOC-Nr silnika | 4432 |
| Rok prod. do | 199709 |
| Szerokość [mm] | 25,4 |
| Ilość zębów | 130 |
| Ciężar [kg] | 0,519 |
| dla numeru OE | 1 135 358 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688639288 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rozmiar felgi [cal] | 14 |
| Rok prod. od | 199809 |
| Szerokość [mm] | 139 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Grubość [mm] | 19 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś] | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z dodatkami |
| Numer WVA | 21470 |
| System hamulcowy | Bendix |
| Długość opakowania [cm] | 15,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 8,8 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,4 |
| Techniczny numer informacyjny | 21470 190 1 4 |
| nr EAN | 4019722252365 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. do | 199808 |
| System hamulcowy | 15" |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | nieprzygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E1 90R 01024/168 |
| Wysokość [mm] | 71,7 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| nr EAN | 3322936410805 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. do | 199808 |
| System hamulcowy | 14" |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | nieprzygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E1 90R 01024/161 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| nr EAN | 3322936410843 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rok prod. od | 199809 |
| System hamulcowy | 14" |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Oznaczenie kontrolne | E1 90R - 01024/161 |
| Wysokość [mm] | 64 |
| Długość [mm] | 138,8 |
| Grubość [mm] | 18,8 |
| nr EAN | 3322937367832 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| kod | 130-190 |
| Ograniczenia producenta | BENDIX |
| Oznaczenie kontrolne | E9 90R 01100/033 |
| Średnica [mm] | 280 |
| Szerokość [mm] | 65 |
| nr EAN | 3322936304302 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199709 |
| Kod silnika | 4GA,4GB,4GD,4GE |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 161 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 89 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| nr EAN | 3276425877207 |
Status produktu: Normalny
| Rok prod. do | 199912 |
| Rozmiar felgi [cal] | 14 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| System hamulcowy | BENDIX |
| Szerokość [mm] | 139 |
| Wysokość [mm] | 64,1 |
| Grubość [mm] | 19 |
| Numer WVA | 21470 |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu | bez styku zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez podkładki wytłumiającej |
| Oznaczenie kontrolne | ECE-R90 |
| Ciężar [kg] | 1,87 |
| nr EAN | 3276423010361 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 87 (z 87 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii prace dodatkowe do Ford TRANSIT TOURNEO Autobus 2.5 TD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford TRANSIT TOURNEO Autobus 2.5 TD
produkowanego od 1994.11 do roku 2000.12
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 85 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii prace dodatkowe do Ford TRANSIT TOURNEO Autobus? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na prace dodatkowe do Ford TRANSIT TOURNEO Autobus w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford
z rocznika od 1994.11 do roku 2000.12, i mocy silnika 85 KM
.