
| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Rok prod. od | 200306 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 853 |
| nr EAN | 087295928769 |

| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Rok prod. od | 200306 |
| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 705 |
| nr EAN | 087295950678 |

| Rok prod. do | 200806 |
| Kod silnika | AZV |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916097 |

| Rok prod. do | 200806 |
| Kod silnika | AZV |
| Dolot - Ø [mm] | 81 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916929 |

| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326950350 |

| Kod silnika | CBAA |
| Kod silnika | CBAA/CFFA |
| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326952071 |

| TECDOC-Nr silnika | 17027 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326959124 |

| TECDOC-Nr silnika | 17027 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326810579 |

| Kod silnika | AZV |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326813112 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Norma emisji spalin | do Euro 5 |
| dla numeru PR | 7MB |
| dla numeru PR | 7MG |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Kolor | czarny |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 860 |
| nr EAN | 087295904084 |

| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Rok prod. od | 200306 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 953 |
| nr EAN | 087295953396 |

| Kod silnika | AZV/CBAA/CFFA |
| Ciężar netto [g] | 85 |
| nr EAN | 5902048030733 |

| Kod silnika | AZV |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 265 |
| nr EAN | 5902048057099 |

| TECDOC-Nr silnika | 17027 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 17027 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0100 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 825 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 23858 |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977941023 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Norma emisji spalin | Euro 4 |
| Norma emisji spalin | Euro 5 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942266 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,32 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Rok prod. od | 200807 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Rok prod. do | 201005 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Rok modelowy od | 2009 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Rok prod. od | 200911 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 595 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 600 |

| Rok prod. od | 200911 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 725 |

| Rok prod. od | 200807 |
| Rok prod. do | 201005 |

| Rok prod. od | 200911 |



| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| TECDOC-Nr silnika | 17027 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4044688361165 |

| TECDOC-Nr silnika | 17027 |
| Długość [mm] | 335 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688398949 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| nr EAN | 4044688488411 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| dla numeru PR | 7MB |
| Gwint zewn. [mm] | M14 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 17 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Długość przewodu [mm] | 724 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688493057 |

| kod | AZV |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 5 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |

| kod | CFFA |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część | |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |
| Strona zabudowy | Obudowa filtra powietrza |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |

| kod | CBAA |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Strona zabudowy | Obudowa filtra powietrza |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |

| Rok prod. do | 200806 |
| Kod silnika | AZV |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 182 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3276422537005 |

| Rok prod. do | 200806 |
| Kod silnika | AZV |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538217 |

| Rok prod. od | 200807 |
| Kod silnika | CBAA,CFFA |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423661525 |

| Kod silnika | CBAA |
| Kod silnika | AZV |
| Kod silnika | CFFA |
| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590669957 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Kod silnika | AZV |
| Numer podwozia od | 8L-2-105 001 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4046001342882 |

| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| TECDOC-Nr silnika | 20825 |
| Ciężar [kg] | 0,07275 |
| nr EAN | 4046001511783 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Audi A3 (8P1) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8P1) 2.0 TDI produkowanego od 2003.05 do roku 2012.08
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Audi A3 (8P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Audi A3 (8P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2003.05 do roku 2012.08, i mocy silnika 136 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025