
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| nr EAN | 4040074212189 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 4040074247983 |

| Układ wydechowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1750 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| nr EAN | 4040074298886 |

| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 1270 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| nr EAN | 4040074310427 |

| Dolot - Ø [mm] | 92 |
| Wylot - Ø [mm] | 77,5 |
| Długość [mm] | 137,5 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326938044 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326959124 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326813129 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| Ciężar netto [g] | 30 |
| nr EAN | 5902048092946 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0098 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 405 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977941009 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| dla numeru OE | 059 906 051 A |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 B |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977940842 |

| TECDOC-Nr silnika | 18023 |
| Numer podwozia do | 3D-8-007 000 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942266 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 285 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 1740 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Tryb pracy | elektryczny |


| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4044688361165 |

| Kod silnika | BMK |
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4103590670007 |

| Kod silnika | BMK |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| nr EAN | 4103590952943 |

| Numer podwozia do | 3D-8-007000 |
| Numer podwozia do | 3D-8-007000 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,023 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ilość biegunów | 3 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Norma emisji spalin | Euro 4 (D4) |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów Diesla z filtrem cząstek stałych (DPF) |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
| nr EAN | 4046001667084 |

| Kod silnika | BMK |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4046001512636 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją silikonową |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 |
| dla numeru OE | 059 906 088 A |
| Napięcie [V] | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 465 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Kształt | kształt L |
| Moment dokręcenia [Nm] | 45 |
| Długość przewodu [mm] | 285 |
| Rodzaj czujnika | czujnik PTC |
| Ilość biegunów | 2 |
| Zakres temperatury od [°C] | -40 |
| Zakres temperatury do [°C] | 900 |
| Ciężar [kg] | 0,0503 |
| nr EAN | 4046001693625 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.0 V6 TDI 4motion produkowanego od 2004.09 do roku 2007.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 224 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2004.09 do roku 2007.05, i mocy silnika 224 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025