
| Rok prod. od | 200805 |
| Rok prod. do | 200810 |
| Numer podwozia do | 3C..9P044 380 |
| Kod silnika | CBAB |
| Ilość biegunów | 3 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 6 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Punkt włączania [°C] | -40 |
| Punkt włączania [°C] | 150 |
| Średnica [mm] | 20 |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074346822 |

| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Ilość biegunów | 2 |
| nr EAN | 4040074211977 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 330 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074238929 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074247075 |

| Kod silnika | BKP |
| Kod silnika | CBAB |
| Rodzaj urządzenia ładującego | sprężarka doładowująca / chłodzenie powietrza doładowującego |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,27 |
| Ciśnienie [bar] do | 2,91 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074299791 |

| Kod silnika | BKP |
| Rodzaj korpusu | bez obudowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916097 |

| Kod silnika | BKP |
| Dolot - Ø [mm] | 81 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326916929 |

| Kod silnika | CBAB |
| Dolot - Ø [mm] | 80 |
| Wylot - Ø [mm] | 80 |
| Długość [mm] | 110 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326952071 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 300,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326959124 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326810579 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Kod silnika | CBAB |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| nr EAN | 4010326812955 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Liczba przewodów | 2 |
| Długość [mm] | 860 |
| nr EAN | 087295904084 |

| Kod silnika | BKP |
| Ciężar netto [g] | 85 |
| nr EAN | 5902048030733 |

| Kod silnika | BKP |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ciężar netto [g] | 265 |
| nr EAN | 5902048057099 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | SI 0100 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 710 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 565 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Numer podwozia od | 3C-9E079 137 |
| Numer podwozia od | 3C-9G005 642 |
| Numer podwozia od | 3C-9P044 381 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942242 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Numer podwozia do | 3C-9E079 136 |
| Numer podwozia do | 3C-9G005 641 |
| Numer podwozia do | 3C-9P044 380 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942266 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,32 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Rok prod. od | 200805 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Rok prod. od | 200901 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Rok prod. od | 200805 |
| Rok prod. do | 200810 |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Rok prod. od | 200805 |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 595 |

| Rok prod. od | 200805 |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 470 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 600 |

| Rok prod. od | 200805 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4044688361165 |

| TECDOC-Nr silnika | 18135 |
| Długość [mm] | 335 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 250 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 4044688398949 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Numer podwozia od | 3C-9-000 001 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | przed filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,074 |
| nr EAN | 4044688488411 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Numer podwozia od | 3C-9-000 001 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za filtrem cząstek stałych |
| Ciężar [kg] | 0,077 |
| nr EAN | 4044688488442 |

| kod | BKP |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 5 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |

| kod | BKP |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Rura ochronna przewodu |

| kod | CBAB |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Wymiar gwintu | M 18 |
| Skok gwintu [mm] | 1,5 |
| Długość gwintu [mm] | 18 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor obudowy | beżowy |
| Rozmiar klucza | 27 |
| Strona zabudowy | Rura rozdzielacza paliwa |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciśnienie robocze [bar] | 2000 |
| Sposób montażu | przykręcany |

| kod | CBAB |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Strona zabudowy | Obudowa filtra powietrza |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Nowa część | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez pierścienia uszczelniającego |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 883 |

| Kod silnika | BKP,CBAB |
| Ograniczenia producenta | BOSCH |
| Ilość biegunów | 5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 182 |
| Szerokość [mm] | 165 |
| Wysokość [mm] | 125 |
| Ciężar [kg] | 0,38 |
| nr EAN | 3276422537005 |

| Rok prod. do | 201006 |
| Kod silnika | BKP |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422538217 |

| Rok prod. od | 200801 |
| Kod silnika | CBAB |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276423661525 |

| Kod silnika | CBAB |
| Ilość biegunów | 2 |
| Układ wydechowy | za filtrem cząstek stałych |
| nr EAN | 4103590670014 |

| Kod silnika | BMA |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Ciężar [kg] | 0,35 |
| nr EAN | 4046001342882 |

| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| TECDOC-Nr silnika | 20799 |
| Ciężar [kg] | 0,07275 |
| nr EAN | 4046001511783 |

| Kod silnika | CBAB |
| Ciężar [kg] | 0,062 |
| nr EAN | 4046001617362 |

| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba przewodów | 2 |
| alternatywnie | |
| Ciężar [kg] | 0,0204 |
| nr EAN | 4046001667077 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V produkowanego od 2005.03 do roku 2010.07
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 140 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Volkswagen PASSAT B6 (3C2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Volkswagen PASSAT B6 (3C2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2005.03 do roku 2010.07, i mocy silnika 140 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025