
| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558570892 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 750 |
| nr EAN | 5902659724472 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| nr EAN | 5902659782977 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 481 |
| nr EAN | 5902659782984 |

| Długość [mm] | 480 |
| Ilość podłączonych styków | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5903364314873 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Gwint zewn. [mm] | M 12x1,5 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| dla numeru OE | 13 62 1 711 371 |
| dla numeru OE | 046 905 379 |
| dla numeru OE | 37880-P5T-G00 |
| dla numeru OE | 1430.80 |
| dla numeru OE | 504366815 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 42,3 |
| dla numeru OE | 06B 905 163 A |
| Jakość | EQUIVALENT |
| dla numeru artykułu | 87380E |

| Napięcie robocze [V] | 5 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 42,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kolor | niebieski |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074512807 |

| Ciśnienie [bar] od | 0,17 |
| Ciśnienie [bar] do | 1,17 |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074293577 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 750 |
| nr EAN | 087295118511 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 471 |
| nr EAN | 087295118849 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 17,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 117,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326936538 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 10,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 117,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326962018 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326813105 |

| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |
| Długość [mm] | 511 |
| nr EAN | 087295963548 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ciężar netto [g] | 60 |
| nr EAN | 5902048925381 |

| Tryb pracy | pneumatyczny |
| Techniczny numer informacyjny | SI 1013-11 |

| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 525 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,11 |
| Kolor | niebieski |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Opór [Ohm] | 9 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 4 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 681 |
| Ciężar [kg] | 0,13 |
| Opór [Ohm] | 6 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |



| dla numeru OE | 03C 906 051 |

| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423661549 |

| Strona zabudowy | przed katalizatorem |
| Sonda lambda | Sonda planarna |
| Ilość biegunów | 4 |
| Długość przewodu [mm] | 570 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| Wymiar gwintu | M18x1,5 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 4 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| nr EAN | 3276423680786 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Opór [Ohm] | 2500 |
| Rozmiar klucza | 19 |
| Ciężar [kg] | 0,026 |
| nr EAN | 4046001326264 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Wymiar gwintu | M18 x 1,5 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Długość [mm] | 700 |
| Ilość przewodów | 5 |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Długość przewodu [mm] | 620 |
| Ciężar [kg] | 0,156 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001948237 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Fiat PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat PUNTO EVO (199_) 1.3 D Multijet produkowanego od 2009.10 do roku 2012.02
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 84 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Fiat PUNTO EVO (199_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Fiat PUNTO EVO (199_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2009.10 do roku 2012.02, i mocy silnika 84 KM
.
Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025