
| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 715 |
| nr EAN | 4082300774788 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 395 |
| nr EAN | 4082300774733 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079389891 |

| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079374019 |

| Układ wydechowy | przed turbosprężarką |
| Gwarancja | 5 lata gwarancji |
| nr EAN | 4044079370004 |

| Ilość połączeń | 5 |
| dla numeru artykułu | 558108 |
| nr EAN | 5901779827728 |

| Numer seryjny | K8800146 |
| nr EAN | 5901159269445 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 8001063508207 |

| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Napięcie [V] | 12 |
| Długość [mm] | 20 |
| Oznaczenie koloru | szary |
| nr EAN | 8001063825144 |

| Długość [mm] | 750 |
| Ilość przewodów | 5 |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 8001063959245 |

| Sposób montażu | przykręcany |
| nr EAN | 5907558580686 |

| nr EAN | 5907558566994 |

| nr EAN | 5907558562347 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| dla numeru OE | 07Z 906 051 A |
| nr EAN | 5901619524534 |

| Długość przewodu [mm] | 320 |
| nr EAN | 5902659724731 |

| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów | 5 |
| Długość całkowita [mm] | 750 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 250000 |
| nr EAN | 5902659724465 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,0705 |
| nr EAN | 5902659783578 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | ciemnoszary |
| Średnica mocowania [mm] | 25 |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Głębokość zabudowy [mm] | 20 |
| dla numeru OE | 06A 919 501 A |

| Ilość biegunów | 4 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Ciśnienie od [kPa] | 11 |
| ciśnienie do [kPa] | 254 |
| dla numeru OE | 038 906 051 D |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | spięty |
| Strona zabudowy | Przewód paliwowy |
| dla numeru OE | 038 906 081 B |
| dla numeru OE | 5033378AA |

| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Kolor wtyczki | szary |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |

| Ilość biegunów | 3 |
| Liczba przewodów | 2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 8 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 6 |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| dla numeru OE | 076 906 051 A |
| Jakość | EQUIVALENT |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Długość przewodu [mm] | 445 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074075593 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 610 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4040074211816 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Kolor | pomarańczowy |
| nr EAN | 4040074211878 |

| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 254,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowanym czujnikiem temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326917421 |

| Dolot - Ø [mm] | 70 |
| Wylot - Ø [mm] | 70 |
| Długość [mm] | 95 |
| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326952996 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| nr EAN | 4010326810241 |

| Liczba przewodów | 5 |
| Długość [mm] | 800 |
| nr EAN | 4010326903929 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ilość połączeń | 6 |
| Ciężar netto [g] | 150 |
| nr EAN | 5902048081926 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 0035 |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Tryb pracy | elektryczny |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Długość przewodu [mm] | 825 |
| Wymiar gwintu | M14 x 1,5 mm |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977940842 |

| Techniczny numer informacyjny | PI 2028 |
| nr EAN | 4028977942266 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,26 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,15 |
| Kolor | czerwony |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| Liczba przewodów | 5 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Sonda lambda | ogrzewana |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,10 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 610 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Długość przewodu [mm] | 465 |


| Długość [mm] | 350 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Długość przewodu [mm] | 270 |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| nr EAN | 4044688361158 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,025 |
| dla numeru OE | 038 906 051 C |
| nr EAN | 4044688361165 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Strona zabudowy | za turbosprężarką spalinową |
| Ciężar [kg] | 0,0705 |
| nr EAN | 4044688488459 |

| Rodzaj korpusu | z obudową |
| Ilość biegunów | 5 |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| zalecane rozszerzenie naprawy | Filtr powietrza |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze zintegrowaną kratką |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | 113 884 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przewodem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | Rura ochronna przewodu |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Citroën C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 produkowanego od 2010.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 112 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Citroën C5 III Break (RW_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Citroën C5 III Break (RW_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2010.07, i mocy silnika 112 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025