


| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |

| System zamykania | z systemem zamka centralnego |
| parzyste numery artykułów | 172110 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Kolor | czarny |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,592 |
| nr EAN | 4054224721094 |

| System zamykania | z systemem zamka centralnego |
| parzyste numery artykułów | 172109 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Ciężar [kg] | 0,589 |
| nr EAN | 4054224721100 |

| TECDOC-Nr silnika | 15788 |
| System zamykania | z systemem zamka centralnego |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 16435 |
| TECDOC-Nr silnika | 16131 |
| Numer podwozia do | 1M-2-104 207 |
| System zamykania | z systemem zamka centralnego |
| parzyste numery artykułów | 172112 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,578 |
| dla numeru OE | 3B4 839 015 A |
| nr EAN | 4054224721117 |

| TECDOC-Nr silnika | 15788 |
| System zamykania | z systemem zamka centralnego |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 16435 |
| TECDOC-Nr silnika | 16131 |
| Numer podwozia do | 1M-2-104 207 |
| System zamykania | z systemem zamka centralnego |
| parzyste numery artykułów | 172111 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Ciężar [kg] | 0,579 |
| dla numeru OE | 3B4 839 016 A |
| nr EAN | 4054224721124 |

| nr EAN | 5901619508497 |

| nr EAN | 4902679508503 |

| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| nr EAN | 5901619508510 |

| nr EAN | 5901619508527 |

| Strona zabudowy | Bagażnik |
| dla numeru OE | 1M0 959 781A |
| nr EAN | 5902659709851 |

| Strona zabudowy | Bagażnik |
| dla numeru OE | 1K5 959 782 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |

| Strona zabudowy | z przodu po prawej |

| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| System zamykania | z systemem zamka centralnego |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| dla numeru OE | 3B4 839 016AJ |

| Strona zabudowy | Bagażnik |
| dla numeru OE | 1M0 959 781A |

| Strona zabudowy | Bagażnik |
| dla numeru OE | 1K5 959 782 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar [kg] | 0,68 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Rok prod. do | 200204 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Rok prod. do | 200204 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,69 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,69 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,62 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Napięcie [V] | 12 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 0,62 |
| Tryb pracy | elektryczny |

| Strona zabudowy | Pokrywa komory silnika |

| Zestaw komfortowy | dla pojazdów z centralnym zamkiem |
| Rok prod. do | 200204 |
| Numer podwozia do | 1M-2-104207 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| parzyste numery artykułów | 113 833 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |

| Numer podwozia do | 1M-3-067181 |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Zestaw komfortowy | dla pojazdów bez centralnego zamka |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
| nr EAN | 4046001577253 |

| Numer podwozia do | 1M-3-067181 |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Zestaw komfortowy | dla pojazdów bez centralnego zamka |
| Ciężar [kg] | 0,5 |
| nr EAN | 4046001577222 |

| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Zestaw komfortowy | dla pojazdów z centralnym zamkiem |
| Ciężar [kg] | 0,656 |
| nr EAN | 4046001577390 |


| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | ZDT0016P |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5908274121139 |
| Z tyłu | |
| Z prawej | |
| Elektryczny | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,69 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | ZDT0016L |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5908274121122 |
| Z tyłu | |
| Z lewej | |
| Elektryczny | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,69 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | ZDP0005L |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5908274108222 |
| Z przodu | |
| Z lewej | |
| Elektryczny | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,68 |
| Ilość biegunów | 8 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | ZDT0016P |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5908274121139 |
| Z tyłu | |
| Z prawej | |
| Elektryczny | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,69 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | ZDT0006P |
| Kod GTU | nie dotyczy |
| EAN | 5908274109113 |
| Z tyłu | |
| Z prawej | |
| Elektryczny | |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| Ilość biegunów | 6 |
| Koniecznie porównać starą i nową część (szczególnie nr OE) |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii zamki zewnętrzne do Seat LEON (1M1) 1.6 16 V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat LEON (1M1) 1.6 16 V produkowanego od 2000.09 do roku 2006.06
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii zamki zewnętrzne do Seat LEON (1M1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na zamki zewnętrzne do Seat LEON (1M1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 2000.09 do roku 2006.06, i mocy silnika 105 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025