
| Ilość biegunów | 3 |
| Kolor | niebieski |
| nr EAN | 4103590913609 |

| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Długość przewodu [mm] | 750 |
| Ciężar [kg] | 0,134 |
| nr EAN | 4046001307485 |

| Wykonanie izolacji przewodu | z izolacją z plecionki z włókna powleczoną silikonem |
| Długość przewodu [mm] | 720 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Liczba przewodów | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,156 |
| Sonda lambda | Gwint uprzednio nasmarowany |
| nr EAN | 4046001359743 |

| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Kolor | niebieski |
| Ciężar [kg] | 0,03848 |
| nr EAN | 4046001277115 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Ciśnienie załączania [bar] | 0,9 |
| Kolor | biały |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| nr EAN | 4046001277122 |

| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4046001277153 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 2 |
| nr EAN | 3531650022342 |

| Wymiar gwintu | 12 mm |
| nr EAN | 3531650023622 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii Osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) 2.5 TDI Syncro/4motion produkowanego od 1998.12 do roku 2000.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii Osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na Osprzęt elektryczny silnika do Volkswagen PASSAT B5 Variant (3B5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1998.12 do roku 2000.11, i mocy silnika 150 KM
.
Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021