
| Liczba przewodów | 3 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342299 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143342343 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Długość całkowita [mm] | 335 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| nr EAN | 3165143434642 |

| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 3165143658994 |

| nr EAN | 3165142972558 |

| Ciśnienie [bar] | 0,25 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | R1/8 |
| Rozmiar klucza | 24mm |
| nr EAN | 5012759497067 |

| Ilość podłączonych styków | 2 |
| Kolor | czarny |
| Wymiar gwintu | 3/8-18NPT |
| Rozmiar klucza | 19mm |
| nr EAN | 5012759495025 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Długość przewodu [mm] | 290 |
| Liczba przewodów | 4 |
| nr EAN | 8053379074549 |

| Wymiar gwintu | 1/8x28 BSP |
| Ciśnienie [bar] | 0,30 |
| nr EAN | 8435050600559 |

| Wymiar gwintu | 3/8x18 NPTF |
| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor obudowy | czarny |
| nr EAN | 8435050604267 |

| Sonda lambda | Sonda lambda |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558527162 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Wymiar gwintu | 3/8"-18NPTF |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Rozmiar klucza | 19 mm |
| dla numeru OE | 15326386 |
| dla numeru OE | 7604097 |
| dla numeru OE | 8-25036979-0 |

| Tryb pracy | elektryczny |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii Osprzęt elektryczny silnika do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.0 produkowanego od 2001.08 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 130 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii Osprzęt elektryczny silnika do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na Osprzęt elektryczny silnika do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2001.08 do roku 2005.01, i mocy silnika 130 KM
.
Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025